هوش مصنوعی

مایکروسافت Copilot اکنون در یک پنجره بزرگ راه اندازی می شود

مایکروسافت اخیراً به‌روزرسانی‌هایی را برای Copilot ویندوز خود اعلام کرده که به بازخورد کاربران با یک تغییر کوچک و در عین حال قابل توجه پاسخ می‌دهد. شیلپا رانگاناتان، معاون شرکتی برای ویندوز در مایکروسافت، این خبر را در حساب X (توئیتر سابق) خود به اشتراک گذاشت و فاش کرد که پنجره‌های چت برای Copilot اکنون با یک فضای چت بزرگ‌تر به طور پیش‌فرض راه‌اندازی می‌شوند و به درخواست مشترک کاربر پاسخ می‌دهند.

رانگاناتان تاکید کرد که کاربران همچنان می‌توانند سایز پنجره چت Copilot را بر اساس ترجیحات خود تغییر دهند و در صورت تمایل می‌توانند به پنجره‌ای نازک‌تر در کنار هم برگردند. علاوه بر این، او به امکان گزینه‌های سایز  پنجره چت اضافی در آینده اشاره کرد، از جمله پتانسیل پنجره Copilot برای اشغال کل صفحه یا یک مانیتور در یک ستاپ رایانه رومیزی دو مانیتور.

علاوه بر سایز بزرگ‌تر پنجره چت پیش فرض، کاربران اکنون یک دکمه اختصاصی پیدا می‌کنند تا Copilot در کنار پنجره باز دیگری ظاهر شود. این ویژگی به Copilot اجازه می‌دهد تا نیمی از صفحه را در کنار هر برنامه باز بپوشاند و با یک کلیک دیگر دکمه به حالت همپوشانی برمی‌گردد.

مایکروسافت Copilot اکنون در یک پنجره بزرگ راه اندازی می شود

در پاسخ به پیشنهاد کاربر برای پشتیبانی تمام صفحه، رانگاناتان اذعان کرد که مایکروسافت در حال بررسی این ایده است. با توجه به اینکه Copilot به عنوان یک پیاده سازی نمای وب عمل می‌کند و با مرورگر Edge همزیستی دارد، اجرای پشتیبانی تمام صفحه باید امکان پذیر باشد. به کاربران توصیه می‌شود برای دسترسی به این ویژگی‌های جدید مطمئن شوند که آخرین نسخه Microsoft Edge را نصب کردند.

به‌روزرسانی‌های Copilot بر تعهد مایکروسافت به بهبود تجربه کاربر و پاسخگویی به بازخورد تأکید می‌کند. همانطور که Ranganathan نشان می‌دهد، چیزهای بیشتری برای Copilot در ویندوز وجود دارد که نشان دهنده توسعه مداوم است. به هر حال باید منتظر انتشار آپدیت بیشتری برای افزوده شدن قابلیت به کوپایلوت مایکروسافت را داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا