هوش مصنوعی

مایکروسافت Copilot GPT را برای کاربران Copilot Pro عرضه کرد

هنگامی که مایکروسافت در ژانویه امسال Copilot Pro را معرفی کرد، این شرکت به کاربران اجازه داده تا GPT‌های خود را به عنوان یکی از پیشنهادات موجود در طرح اشتراک ایجاد کنند.

با این حال، بلافاصله پس از رونمایی Copilot Pro در دسترس قرار نگرفت و شرکت اعلام کرد که “به‌زودی عرضه می‌شود”. اکنون به نظر می‌رسد که دوره انتظار به پایان رسیده است، زیرا مایکروسافت شروع به ارائه ویژگی‌هایی برای کسانی کرده که برای استفاده از چت بات این شرکت با قابلیت‌های پیشرفته هزینه می‌کنند.

Michael Schechter که در حال حاضر معاون رشد و توزیع جستجو در مایکروسافت است، به پلتفرم X رفت تا به طور غیرمستقیم پیشنهاد کند که مایکروسافت شروع به ارائه این ویژگی برای کاربران کرده است. با این حال، بر اساس نظرات ارسال شده در پست ایکس Schechter، به نظر می‌رسد توانایی ساخت Copilot سفارشی برای اهداف خاص در مراحل مختلف در حال گسترش است. به عبارت دیگر، از روز اول برای همه در دسترس نیست.

مایکروسافت Copilot GPT را برای کاربران Copilot Pro عرضه کرد

با Copilot GPT Builder، هدف مایکروسافت این است که به کاربران عمومی با دانش بسیار کم یا بدون دانش کدنویسی قدرت دهد تا مدل‌های هوش مصنوعی خود را توسعه دهند که به آنها در انجام وظایف خاص کمک کند. با این حال، برای دریافت این مزایا باید 20 دلار در ماه بپردازید.

علاوه بر Copilot GPT Builder، مزایای فراوان دیگری نیز برای Copilot Pro وجود دارد. به عنوان مثال، برای عملکرد سریع‌تر می‌توانید در زمان‌های اوج مصرف به GPT-4 Turbo دسترسی داشته باشید. در حالی که کاربران Copilot Pro در حال حاضر می‌توانند آن را تجربه کنند، چیزی که به‌زودی ارائه می‌شود این است که می‌توانند بین مدل‌ها جابجا شوند تا بتوانید بهترین را برای خود انتخاب کنید.

 برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر اخبار موثقی باقی ماند. پیش بینی شده بزودی مایکروسافت دسترسی بیشتری ارائه دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا