هوش مصنوعی

مایکروسافت Copilot از Microsoft Edge ایکس باکس حذف می شود

مایکروسافت در حال تلاش برای تغییر در Microsoft Edge روی Xbox است. آنها در حال حذف برنامه‌های داخلی مانند Copilot، Outlook، Teams و Games هستند تا ببینند آیا مرورگر را روان‌تر می‌کند یا خیر.

این تغییر در حال حاضر توسط گروه کوچکی از کاربران Xbox در حال آزمایش است. روز گذشته، شرکت مستقر در ردموند یک آپدیت برای حلقه Alpha Skip-Ahead منتشر کرد که شماره ساخت آن را به 2408.240311-2200 رساند. علاوه بر تغییر ذکر شده، این آپدیت شامل حذف قابلیت افزودن وب سایت به نوار کناری و تنظیمات نیز می‎‌شود.

با این حال، خرید و ویژگی‌های ضروری مرورگر هنوز وجود دارد. علاوه بر این، به‌روزرسانی مشکلات مربوط به خواندن در راهنما، خطاهای هنگام بررسی عکس‌های اخیر یا انتقال محتوا، مشاهده اشتراک‌ها در تنظیمات و نمایش زبان در کنسول را نیز برطرف می‌کند.

مایکروسافت Copilot از Microsoft Edge ایکس باکس حذف می شود

حلقه Alpha Skip-Ahead در Xbox یک گروه آزمایشی انحصاری برای سیستم عامل Xbox مایکروسافت است. هنگامی که در آن ثبت نام کردید، نسخه‌های پیش از انتشار Xbox OS را حتی قبل از اینکه این ویژگی‌ها به حلقه آلفا برسند، دریافت می‌کنید، اگرچه این بیلدها اغلب باگ هستند و مستعد مشکلات.

به دلیل همین ماهیت، مایکروسافت این حلقه را فقط به عنوان یک دعوت «محدود می‌کند»، اما اگر علاقه دارید، می‌توانید نظرسنجی را از قسمت Xbox Insider Hub > Activities > Available > Joining new rings از کنسول خود تکمیل کنید.

 کوپایلوت یک دستیار هوش مصنوعی است که برای برنامه‌ها و خدمات مایکروسافت ۳۶۵ مانند ورد، اکسل، پاورپوینت، اوت‌لوک و تیمز طراحی شده است. این ابزار به شما کمک می‌کند تا وظایف خود را سریع‌تر و آسان‌تر انجام دهید. همچنین کوپایلوت یک ابزار هوش مصنوعی پیشرفته است که به طور مشترک توسط مایکروسافت و OpenAI توسعه یافته است. این ابزار برای کمک به برنامه‌نویسان در نوشتن کد بهتر و سریع‌تر طراحی شده است.

برای کسب جزئیات بیشتر باید مشخص شود این شرکت قابلیت را حذف می‌کند یا خیر.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا