هوش مصنوعی

حذف تاریخچه کامل چت در Edge Copilot آسان می شود

چند روز قبل، مایکروسافت گفت مطمئن است که Copilot در درازمدت سودآور خواهد بود، حتی اگر در حال حاضر مشکل داشته باشد. به همین دلیل است که به بهبود ربات چت در تمام پلتفرم‌ها، از جمله مرورگر مایکروسافت اج ادامه می‌دهد. یکی از ویژگی‌های اصلی Copilot Edge که مایکروسافت در حال کار است، حذف کامل تاریخچه چت برای کاربران بسیار آسان است.

می‌توانید از نوار کناری Edge به Copilot دسترسی داشته باشید تا سؤال بپرسید، تصاویر ایجاد کنید و چت را از تاریخچه چت از سر بگیرید. با این حال، در حالی که می توانید یک چت فردی را به راحتی حذف کنید، پاک کردن تاریخچه کامل چت دردناک است، به خصوص اگر تعداد زیادی از آن را داشته باشید. حذف سوابق مختلف چت یک به یک تنها راه برای حذف تاریخچه کامل چت است که زمان و تلاش زیادی را می طلبد. با این حال، خبر خوب این است که مایکروسافت در حال رفع این مشکل در Edge Copilot است.

حذف تاریخچه کامل چت در Edge Copilot آسان می شود

همانطور که توسط افشاگر معروف @Leopeva64 مشاهده شد، مایکروسافت اج به کاربران اجازه می‌دهد تا تاریخچه کامل چت را با چند کلیک به جای حذف هر یک از رکوردها حذف کنند. طبق نسخه نمایشی منتشر شده توسط افشاگر، مایکروسافت اج در کنار افزونه‌ها در بخش Recent دارای یک نمایش سه نقطه است و با کلیک بر روی آن گزینه Delete all chat history را در اختیار شما قرار می‌دهد.

حذف همه چت ها به یکباره در حال حاضر در مرحله آزمایش است، بنابراین حتی اگر آخرین نسخه Edge را اجرا کنید، آن را نخواهید دید. ما نتوانستیم آن را در Edge Canary و Dev نیز کار کنیم. این می تواند به معنای دو چیز باشد: یا برای کاربران منتخب در دسترس است یا مایکروسافت به صورت داخلی آن را آزمایش می کند و آن را برای Edge Insiders عرضه نکرده است.

اگر از Edge Canary یا Dev استفاده می کنید، آیا گزینه حذف تمام سابقه چت را مشاهده می کنید؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا