هوش مصنوعی

دستیار هوش مصنوعی آمازون Q AI Assistant دردسترس قرار گرفت

آمازون روز سه‌شنبه از دسترسی گسترده‌تر به آخرین دستیار مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) برای شرکت‌ها، Amazon Q، خبر داد. این غول تجارت الکترونیک برای اولین بار در نوامبر 2023 چت بات متمرکز بر کسب و کار خود را اعلام کرد و وعده کمک های تولیدی و تحلیلی بر اساس داده های داخلی کسب و کار را داد.

بعدها آمازون ابزار هوش مصنوعی را در اختیار تعداد محدودی از کاربران قرار داد. در حال حاضر، این شرکت آن را به طور کلی در دسترس قرار داده و برخی از ویژگی های جدید را به آن اضافه کرده است. شایان ذکر است، شرکت‌ها اکنون دو چت بات جداگانه ، Amazon Q Developer و Amazon Q Business  برای مجموعه‌های جداگانه وظایف دریافت خواهند کرد.

در یک پست، پلتفرم محاسبات ابری آمازون، خدمات وب آمازون (AWS) اعلام کرد که بات‌های گفتگوی Amazon Q Developer و Business هم برای شرکت‌ها در دسترس هستند. این برای آن دسته از مشتریانی که از خدمات AWS استفاده می کنند، در دسترس خواهد بود. بات هوش مصنوعی از داده‌ها و جریان‌های کاری کسب‌وکار آموزش می‌دهد و یاد می‌گیرد و می‌تواند به کارهای بیشتر مرتبط با کدنویسی و تحلیل‌های تجاری کمک کند.

دستیار هوش مصنوعی آمازون Q AI Assistant دردسترس قرار گرفت

Amazon Q Developer به عنوان دستیار توسعه دهندگان نرم افزار طراحی شده است و می تواند با “انجام کارهای خسته کننده و تکراری” مانند کدنویسی، آزمایش، ارتقاء برنامه ها، عیب یابی، اسکن امنیتی و رفع مشکلات و همچنین بهینه سازی منابع AWS به آنها کمک کند. این شرکت می‌گوید زمان ذخیره‌شده می‌تواند توسط متخصصان برای توسعه تجربیات منحصربه‌فرد برای کاربران نهایی و گسترش سریع‌تر آنها استفاده شود.

برای کمک های تحلیلی، غول فناوری آمازون Q Business خود را در دسترس قرار می دهد. این ابزار برای پذیرش و پردازش پرس و جوها و درخواست های زبان طبیعی طراحی شده است. بر اساس دانش پایگاه داده کسب و کار ذخیره شده در سرورهای AWS، می تواند به سؤالات پاسخ دهد، خلاصه و محتوا تولید کند، گزارش بنویسد و تجزیه و تحلیل مبتنی بر داده ارائه دهد.

خرید هاست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا