هوش مصنوعی

GitHub Copilot Chat اکنون در تلفن همراه در دسترس است

برای افزایش دسترسی توسعه دهندگان، GitHub در دسترس بودن عمومی GitHub Copilot Chat در دستگاه های تلفن همراه را از طریق برنامه GitHub Mobile اعلام کرده است.

GitHub Copilot Chat که قبلاً محدود به محیط‌های دسکتاپ بود، قابلیت‌هایی مانند:

  • پاسخگویی به سوالات کدنویسی
  • درک ساده کدهای ناآشنا
  • ساده کردن مفاهیم پیچیده کدگذاری

سازمان‌هایی که از GitHub Copilot Enterprise استفاده می‌کنند می‌توانند از عملکرد تلفن همراه بهره بیشتری ببرند. با دسترسی به مخازن خصوصی، توسعه‌دهندگان می‌توانند سؤالاتی خاص برای پایگاه کد خود بپرسند، از جمله سؤالاتی در مورد هدف یک قطعه کد خاص یا تعداد دفعات استفاده از یک تابع. این امر نیاز به جستجوی اسناد را از بین می برد.

شروع به کار با GitHub Copilot Chat در تلفن همراه یک فرآیند آسان است. کاربران فردی با طرح فردی GitHub Copilot می توانند به سادگی برنامه GitHub Mobile را دانلود کرده و وارد آن شوند. چت به طور خودکار برای کاربران موجود با یک طرح فعال می شود.

GitHub Copilot Chat اکنون در تلفن همراه در دسترس است

کاربران بدون برنامه می‌توانند مستقیماً یکی از این برنامه‌ها را خریداری کنند، که به سایر ویژگی‌ها مانند پیشنهادات کد بلادرنگ و تعاملات چت نامحدود در IDE، GitHub Copilot در رابط خط فرمان و موارد دیگر دسترسی می‌دهد.

مدیران می‌توانند از طریق تنظیمات تلفن همراه برای سازمان‌هایی که در طرح‌های تجاری یا سازمانی مشترک هستند، به گیت‌هاب Copilot Chat دسترسی داشته باشند.

به طور کلی، GitHub به توسعه دهندگان با هوش مصنوعی با ادغام آن در برنامه تلفن همراه خود اجازه می دهد. این نشان‌دهنده هدف آن‌ها در دسترسی بیشتر و کارآمدتر کردن کدنویسی برای ۱ میلیارد توسعه‌دهنده است.

گیت هاب یک پلتفرم میزبانی وب برای پروژه‌هایی است که از سیستم کنترل نسخه گیت استفاده می‌کنند. این پلتفرم به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا کدهای خود را به اشتراک بگذارند، با یکدیگر همکاری کنند و پروژه‌های خود را مدیریت کنند.

برای استفاده از گیت هاب، باید یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید. پس از ایجاد حساب کاربری، می‌توانید شروع به ایجاد مخازن خود، اشتراک‌گذاری کد با دیگران و همکاری با سایر توسعه‌دهندگان بر روی پروژه‌ها کنید.

خرید هاست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا