هوش مصنوعی

گلکسی AI سامسونگ قادر به تشخیص آهنگ ها خواهد بود

سری گوشی های هوشمند گلکسی اس 24 سامسونگ همچنان دنیای نوآوری را شگفت زده می کند. آخرین مورد اضافه شده هوش مصنوعی آن گلکسی AI است، بسته ای از ویژگی های مبتنی بر هوش مصنوعی که استفاده روزمره را آسان تر می کند.

یکی از نوآوری های اصلی گلکسی AI ویژگی Google Circle to Search (CtS) است. این گزینه به شما این امکان را می دهد که به سادگی با دور صفحه نمایش، آن را جستجو کنید. اکنون، گوگل در حال توسعه پیشرفت جدیدی برای Circle to Search است که به آن امکان می دهد آهنگ ها و کلیپ های صوتی محبوب را شناسایی کند.

 گلکسی AI سامسونگ قادر به تشخیص آهنگ ها خواهد بود

طبق پست @AssembleDebug در X/Twitter، آخرین نسخه بتای برنامه Google (که Circle to Search را در دستگاه‌های سامسونگ قدرت می‌دهد) دارای یک دکمه جدید با طراحی موسیقی متن در کنار دکمه برای ترجمه متن روی صفحه است. اگرچه این دکمه به طور پیش فرض فعال نیست و باید به صورت دستی فعال شود، اما وجود آن نشانه ای از پتانسیل عملکرد جدید است.

این دکمه هنوز به طور رسمی تایید نشده است، اما با توجه به طراحی آهنگ صوتی، می توانیم فرض کنیم که به Circle to Search اجازه می دهد تا از میکروفون دستگاه برای تشخیص صدای محیط استفاده کند. اگر آهنگ یا کلیپ صوتی شناسایی شود، کاربر اطلاعاتی در مورد آن دریافت خواهد کرد. همچنین می توان از این ویژگی برای شناسایی آهنگ ها از روی ملودی آنها استفاده کرد.

منبع
gagadget

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا