خودرو

جنرال موتورز 1300 کارگر را با پایان تولید خودرو اخراج می کند

بزرگترین اخراج ها پیش بینی می شد. آنها شامل 945 کارگر در Orion Assembly می‌شوند که مدل‌های شورلت بولت را می‌سازند، که تولیدشان پس از امسال به پایان می‌رسد.

دترویت — جنرال موتورز در نظر دارد حدود 1300 کارگر خود را در میشیگان از اوایل سال آینده به دلیل وسایل نقلیه ای که تولید می کند، اخراج کند. /span> در اسناد دولتی.شرکت افشا شده

بزرگترین اخراج ها پیش بینی می شد. آنها شامل 945 کارگر در Orion Assembly می‌شوند که مدل‌های شورلت بولت را می‌سازند، که تولیدشان پس از امسال به پایان می‌رسد.

تاریخ تولید نهایی برای هفته 18 دسامبر برنامه ریزی شده است. با این حال، اخراج تا 1 ژانویه رخ نخواهد داد.

GM اوریون را برای ساخت کامیون‌های برقی دوباره ابزار می‌کند. انتظار می رود این کارخانه در اواخر سال 2025 به صورت آنلاین بازگردد.

369 کارگر دیگر که اخراج خواهند شد در لنسینگ گرند ریور مونتاژ/استمپینگ جنرال موتورز هستند که دیگر شورولت کامارو را تولید نخواهد کرد. جنرال موتورز قبلاً پایان کار خودرو را اعلام کرده بود، اما تعداد کارکنان این کارخانه که همچنان به تولید سدان های کادیلاک ادامه می دهد، اخراج خواهند شد.

جنرال موتورز در بیانیه‌ای گفت: «مجمع لنسینگ گرند ریور امروز به کارکنان اطلاع داد که کارخانه با توجه به پایان تولید کامارو، سطح کارکنان را تنظیم خواهد کرد. “در نتیجه، حدود 350 کارمند از 2 ژانویه تحت تاثیر قرار خواهند گرفت. GM پیش بینی می کند که طبق مفاد توافق نامه ملی UAW-GM، فرصت های شغلی برای همه اعضای تیم آسیب دیده داشته باشد.”

بر اساس اسناد اعلامیه WARN، اخراج کارگران در گرند ریور از 2 ژانویه آغاز خواهد شد و تا ماه مارس ادامه خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا