ارز دیجیتالبازی و سرگرمی

کمبو کارت روزانه‌ MemeFi برای امروز (به روز شده)

MemeFi Daily Combo بهترین راه برای دریافت 2 میلیون سکه به عنوان پاداش درون بازی است. بازیکنانی که در حال انجام بازی Memefi در تلگرام هستند، می توانند هر روز از این قابلیت شگفت انگیز استفاده کنند. دریافت کارت ترکیبی یک یا دو دقیقه طول می کشد.

آیا در حال بازی MemeFi در تلگرام هستید؟ آیا می خواهید هر روز 2000000 سکه دریافت کنید؟ خوب، شما به راحتی می توانید جوایزی را که به یک یا دو دقیقه نیاز دارد، مطالبه کنید. در اینجا ترکیب به روز شده روزانه را دریافت خواهید کرد. هنگامی که دستورالعمل های داده شده را دنبال کردید، پاداش ها به حساب شما اضافه می شود.

کمبو کارت روزانه‌ MemeFi برای 6 تیر 1403

کمبو کارت روزانه‌ MemeFi

به ترتیب‌، طبق بخش بندی در تصویر:

🌟 ۳-۳-۴-۲-۱

بیش از 5 میلیون نفر از کشورهای مختلف به طور فعال بازی Memefi را در تلگرام بازی می کنند. اکثر بازیکنان دوست دارند با ضربه زدن روی پنجره بازی، 2 میلیون سکه در 24 ساعت به دست آورند. در واقع، هر کسی می تواند به راحتی این کار را انجام دهد. پس از ادعای موفقیت آمیز جوایز، سکه ها به حساب اضافه می شوند که به بازیکنان کمک می کند سکه های اضافی کسب کنند.

طبق قانون، بازیکنان علاقه مند باید روی مناطق خاصی از بازی ضربه بزنند تا Memefi Combo را پیدا کنند. هنگامی که کاربران بر روی نقاط مناسب ضربه می زنند، قفل پاداش ها را باز می کند.

 

نحوه دریافت ترکیبی روزانه MemeFi

کسانی که در حال حاضر در بازی جوایز دریافت می کنند، می دانند که چگونه جوایز را دریافت کنند. با این حال، تعداد زیادی از افرادی که اخیراً به بازی پیوسته اند وجود دارد، آنها باید روش را بدانند. اگر شما نیز یکی از آنها هستید، می توانید دستورالعمل های گام به گام را از اینجا بیاموزید.

  1. ابتدا باید بازی را در تلگرام باز کنید.
  2. برای این کار، ربات MemiFi را باز کنید و وارد گفتگو شوید.
  3. روی دکمه «بازی و کسب درآمد» کلیک کنید. شما را به پنل بازی منتقل می کند.
  4. اکنون، روی “مناطق” داده شده در Daily Combo ضربه بزنید.
  5. برای دریافت MemeFi Combo، بازیکنان باید روی ناحیه انتخاب شده که روی تصویر نشان داده شده است ضربه بزنند. اگر دستورالعمل ها را دنبال کنید، می توانید پیام “تبریک” را روی صفحه مشاهده کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا