ارز دیجیتال

قیمت ارزهای دیجیتال امروز:بیت کوین برای دومین روز متوالی بالای 43000 دلار می ماند

قیمت اکثر ارزهای دیجیتال در روز جمعه با افزایش ارزش دارایی های دیجیتال افزایش یافت. بیت کوین پس از مشاهده جهش جزئی 0.30 درصدی توانست بالای مرز 43000 دلار باقی بماند. در 24 ساعت گذشته، ارزش بیت کوین 270 دلار (تقریباً 22460 روپیه) افزایش یافت و اکنون ارزش آن به 43942 دلار (تقریباً 36.5 میلیون روپیه) رسیده است. تایید پیش بینی شده Spot BTC ETF همچنان به حفظ اعتماد سرمایه گذاران ادامه می دهد. با توجه به اقدامات اخیر قیمت، بازار انتظار دارد در روزهای آینده نوسانات کمی برای BTC وجود داشته باشد.

نشست مهم بین Blackrock، Nasdaq و SEC در رابطه با بیت‌کوین ETF سیگنال‌های مثبت قوی را ارسال کرد که منجر به احساسات مثبت بازار شد. سولانا با بیش از 16 درصد افزایش در 24 ساعت پیشتاز رالی آلت کوین است. شیوام تاکرال، مدیرعامل BuyUcoin به Gadgets360 گفت: با ورود به آخرین هفته سال 2023، بازار کریپتو در حال جمع‌آوری قدرت بیشتری برای حفظ شتاب تا سال 2024 است.

اتر افزایش قیمت بیت کوین را در روز جمعه دنبال کرد . با افزایش قیمت 2.69 درصدی، اتر در حال حاضر با قیمت 2273 دلار (تقریباً 1.90 میلیون روپیه) معامله می شود.

اکثر ارزهای رمزپایه شاهد افزایش قیمت خود در روز جمعه بودند. اینها عبارتند از بایننس کوین ، ریپل ، کاردانو و دوج کوین با سولانا پیشتاز رالی آلتکوین با بیش از 16 درصد افزایش در 24 ساعت.

Polygon ، Polkadot ، Wrapped Bitcoin ، Shiba Inu ، Litecoin و Bitcoin Cash نیز در کنار Shiba Inu ، Stellar و Monero در سمت سود نمودار قیمت به BTC و ETH پیوستند .

در همین حال، ارزهای دیجیتال زیان‌ده روز جمعه شامل USD Coin ، Leo ، Elrond ، Binance USD و Braintrust هستند .

با افزایش 16 درصدی ماهانه و افزایش چشمگیر 165 درصدی نسبت به امروز، بازار بر روی تایید رسمی آرژانتین از بیت کوین به عنوان ارز خود سوار شده است. علاوه بر این، قانون اخیر السالوادور، که شهروندی را به سرمایه گذاران خارجی بیت کوین ارائه می دهد، به احساسات مثبت می افزاید. بر اساس CoinMarketCap، ارزش بازار کریپتو در حال حاضر 1.67 تریلیون دلار (تقریباً 13892312 کرور) است .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا