ارز دیجیتال

بیت‌کوین با پایداری خود همراه است، سولانا شتاب گرفته و اینکیوبتا خود را به عنوان یکی از ابرردهای هوش مصنوعی کریپتو معرفی می‌کند.

در ماه گذشته، اینکیوبتا (QUBE)، بیت‌کوین (BTC) و سولانا (SOL) همگی از رشد قابل‌توجهی برخوردار شده‌اند.

قیمت‌های اینکیوبتا از آغاز فروش اولیه به دلیل تغییرات افزایشی قیمت در هر مرحله‌ی فروش اولیه، بیش از ۲۰٪ افزایش یافته است.

قیمت‌ها به طور قطعی آماده‌اند که از این نقطه تا اتمام فروش اولیه حداقل سه‌برابر شوند.

بیت‌کوین نیز در ماه گذشته رشد قابل‌توجهی را تجربه کرده‌است و قیمت‌ها بیش از ۱۵٪ افزایش یافته‌اند. سولانا بیشترین رشد را نسبت به این سه‌تایی داشته و از آغاز ژوئن تاکنون به بیش از ۵۰٪ رشد کرده‌است.

بیت‌کوین پرطرفدارترین ارز دیجیتال با بالاترین سرمایه‌گذاری بازاری است، اما قیمت‌ها هنوز باید دوبرابر شوند تا به سطوح قبلی بازگردند.

سولانا یک پروژه منبع‌باز است که بر روی خدمات مالی تمرکز دارد و اجرای برنامه‌های کاربردی بدون متمرکز. سولانا یکی از رقبای اصلی اتریوم (ETH) است.

پروژه اینکیوبتا با کمک هدایت بیشتر سرمایه‌ها به فضای هوش مصنوعی (AI) و ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری قابل دسترس‌تر برای همه‌ی افراد، به پیشرفت در فضای هوش مصنوعی کمک می‌کند.

پروژه اینکیوبتا با استفاده از قدرت فناوری بلاکچین و شبکه اتریوم، فرایند سرمایه‌گذاری را بهبود می‌بخشد نسبت به چیزی که بسیاری از مسیرهای سنتی سرمایه‌گذاری ارائه می‌دهند.

بلاکچین این پروژه بر روی بلاکچین اتریوم ساخته شده است که به آن امکان ارث‌بری از انعطاف‌پذیری، عملکرد و امنیت اتریوم را می‌دهد.

هوش مصنوعی دیگر نه مثل یک ایده جذاب که در رسانه‌های محبوب بررسی می‌شود، بلکه در حال حاضر به عنوان بزرگترین اختراع فناوری‌ای در تاریخ انسان‌ها محسوب می‌شود.

شخصیت‌های برجسته مانند بنیان‌گذار مایکروسافت، بیل گیتس، و رئیس‌جمهور جو بایدن پیش‌بینی کرده‌اند که هوش مصنوعی بیشترین اختلال را نسبت به هر فناوری دیگری در تاریخ اخیر ایجاد خواهد کرد.

هرچند هوش مصنوعی قرار است تغییرات گسترده‌ای در صنایع سراسر جهان ایجاد کند، اما همچنین فرصت‌های سرمایه‌گذاری یک‌بار در عمر نیز ایجاد خواهد کرد.

همواره این مورد برای اختراعات فناوریکی است که فرصت‌هایی برای آن دسته از افرادی که تأثیرات آنها را بر جامعه پیش‌بینی کنند، ایجاد می‌کنند، سود آور است.

افرادی که در اوایل دوران رایانه‌ها به شرکت‌هایی مانند اپل پشتیبانی کردند و کسانی که در اوایل اینترنت به شرکت‌هایی مانند نتفلیکس پشتیبانی کردند، بازگشت سود زیادی از سرمایه‌گذاری‌های خود داشتند.

پروژه اینکیوبتا این فرصت‌های سرمایه‌گذاری نادر را به افرادی که تمایل به مشارکت دارند، فراهم می‌کند.

سرمایه‌گذاری در NFT‌های مبتنی بر حقوق سهام پروژه اینکیوبتا سهام‌ها را با NFT‌ها جایگزین می‌کند که حقوق سهام در شرکت‌های سازنده‌ی آنها را نشان می‌دهند.

این توکن‌ها توسط شرکت‌هایی که نیاز به جمع‌آوری سرمایه برای پروژه‌هایشان دارند، در بلاکچین اینکیوبتا ساخته می‌شوند.

توکن‌ها قبل از انتشار در بازار توسط تیم عملیات اینکیوبتا مورد بررسی قرار می‌گیرند.

سرمایه‌گذاران می‌توانند با استفاده از توکن‌های $QUBE، توکن‌های شرکت‌هایی که وعده‌های پیشرفت را دارند، خریداری کنند. آنها به عنوان صاحبان بخشی از استارتاپ‌های هوش مصنوعی که احتمال موفقیت دارند، می‌شوند، در حالی که استارتاپ‌ها برای نوآوری‌های خود بیشتر سرمایه جذب می‌کنند.

قراردادهای هوش‌مصنوعی و فناوری بلاکچین اطمینان از یک بازار شفاف و امن می‌دهند.

نگه‌داشتن توکن‌های اینکیوبتا به دلیل سقف ۱.۵ میلیارد توکن و سیستم‌های تعدیلی که قیمت‌ها را به بالا می‌اندازد، می‌تواند مشابه سودآوری باشد.

پتانسیل بیت‌کوین (BTC) برای دوبرابر شدن در سال ۲۰۲۳

بیت‌کوین در ابتدای سال با اولین موج صعودی خود رفتار کرد و قیمت‌ها به مقدار ۴۰٪ افزایش پیدا کردند و سپس به حالت پایدار بازگشتند.

قیمت‌ها از آن زمان تثبیت شده‌اند و اخیراً سقف قبلی خود را شکسته‌اند، که باعث شده است تا برخی از کارشناسان بازار پیش‌بینی کنند که بیت‌کوین دارای پتانسیل برای بازگشت به بالاترین قیمت‌های سال ۲۰۲۱ خود در امسال است.

اگرچه این امر خبر خوبی برای سرمایه‌گذاران بیت‌کوین است، اما قابل مقایسه با رشد ۴ برابری اینکیوبتا در تنها دوره‌ی فروش اولیه‌اش نیست.

سولانا (SOL) به عنوان یکی از توکن‌هایی با سرعت رشد بالا ظاهر می‌شود

قیمت‌های سولانا در ماه گذشته تقریباً دو برابر شده‌اند، در حالی که تعداد بیشتری از سرمایه‌گذاران از خدمات مالی بدون متمرکز و برنامه‌های کاربردی آن بهره می‌برند.

سولانا یکی از اصلی‌ترین تهدیدها برای شبکه اتریوم است، زیرا اکوسیستم آن همان قابلیت‌ها را با معاملات سریع‌تر و کارمزد کمتر ارائه می‌دهد.

 

خرید هاست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا