بازار

استخدام تضمینی با شرکت در دوره ICDL در تبریز

آموزشگاه آپادانا در تبریز، دوره آموزش ICDL در تبریز را برگزار می‌کند که یکی از معتبرترین و شناخته شده‌ترین دوره‌های مهارت‌های کامپیوتری در سطح جهانی می‌باشد

دوره ICDL در تبریز یکی از بهترین دوره ها برای یادگیری مهارت های هفت گانه کامپیوتر در شهر تبریز و آموزشگاه آپادانا تبریز است. در حال حاضر نخستین اقدام برای ورود به بازار کسب و کار حرفه ای یادگیری مهارت های هفتگانه ICDL می باشد. در این دوره آموزشی، مهارت های هفتگانه ICDL از قبیل اکسل، اکسس، ورد، پاورپوینت، اینترنت و مفاهیم اولیه IT آموزش داده می شود.

معرفی دوره ICDL

در حال حاضر نخستین اقدام برای ورود به بازار کسب و کار حرفه ای یادگیری مهارت های هفتگانه ICDL خواهد بود. ICDL یا International Computer Driving License به مفهوم مهارت کار با رایانه است. دوره ICDL یک استاندارد جهانی برای توانایی های کاربردی کامپیوتر به حساب می آید. در حقیقت آی سی دی ال یک گواهی یا مدرک بین المللی است که مهارت کارآموزان را در کار با کامپیوتر تایید می نماید.

دوره ICDL در تبریز برای کلیه افرادی که فعالیت روزانه آن ها با کامپیوتر مرتبط است یک نیاز ضروری به شمار می رود. دانش آموزان، اساتید، مربیان، کارشناسان، کارمندان، دانشجویان رشته مهندسی کامپیوتر و… و عموم مردم با فراگیری مهارت در این زمینه می توانند مراحل ارتقا شغلی را به آسانی طی کنند.

آموزش ICDL در تبریز

بهترین دوره ICDL در تبریز

در تبریز، دوره ICDL در آموزشگاه آپادانا بهترین دوره آموزشی محسوب می‌شود. این دوره آموزشی با بهره‌گیری از بهترین و مدرن‌ترین روش‌های آموزشی تدریس می‌شود و به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا مهارت‌های کامپیوتری اساسی را به صورت کامل فرا بگیرند.

دوره ICDL در آموزشگاه آپادانا به صورت گروهی و فردی برگزار می‌شود و اساتید متخصص و با تجربه در زمینه آموزش کامپیوتر و نرم‌افزارهای مختلف این دوره را تدریس می‌کنند. همچنین، دوره‌های آموزشی در آموزشگاه آپادانا دارای تجهیزات مدرن آموزشی و کارگاه‌های عملی مجهز به امکانات پیشرفته هستند که به دانش‌آموزان این امکان را می‌دهد تا مفاهیم آموزش داده شده را در عمل تمرین کنند.

چرا باید در دوره آموزش ICDL آپادانا تبریز شرکت کنیم؟

دوره ICDL یا گواهینامه بین‌المللی رایانه، یکی از معتبرترین و پرطرفدارترین دوره‌های آموزشی در حوزه فناوری اطلاعات است. دوره آموزش       icdl  در تبریز به شما کمک می‌کند تا با مفاهیم اولیه کامپیوتر، اینترنت و نرم‌افزارهای کاربردی آشنا شوید و بتوانید به صورت حرفه‌ای از آن‌ها استفاده کنید.

بنابراین، گذراندن دوره ICDL نقطه شروع مناسبی برای ورود به دنیای فناوری اطلاعات است. با پایان یافتن دوره آموزش ICDL ، شما قادر خواهید بود کامپیوتر را به صورت حرفه‌ای استفاده کنید و در عین حال، فرصت شغلی خود را افزایش دهید.

مدرک icdl فنی حرفه ای تبریز

در حال حاضر، در دنیای کامپیوتر و فناوری اطلاعات، به داشتن مدرک‌های فنی حرفه‌ای بسیار اهمیت داده می‌شود و به عنوان یکی از اساسی‌ترین شغل‌ها شناخته می‌شود. بنابراین، داشتن مدرک ICDL به عنوان یکی از مهمترین مدارک کامپیوتری شناخته شده و ارزشمند است.

آموزشگاه آپادانا در تبریز به عنوان یکی از بهترین مجریان دوره های آموزشی ICDL در ایران شناخته می‌شود و دوره‌های آموزشی مجازی و حضوری متعددی در زمینه ICDL و دیگر مهارت‌های کامپیوتری ارائه می‌دهد. هزینه این دوره ها نیز بسته به نوع دوره و شیوه آموزشی متفاوت است.

هفت مهارت دوره آموزش ICDL

1- مفاهیم ابتدایی فناوری اطلاعات یا IT

در قسمت مفاهیم پایه فناوری اطلاعات دوره آی سی دی ال آموزشگاه آپادانا افراد با مفهوم کلی از IT، نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر آشنا می‌شوند. همچنین مهارت‌هایی را برای کاربرد روزانه برنامه‌های پرکاربرد به دست می‌آورند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نحوه ذخیره کردن داده ها
 • شناخت حافظه کامپیوتر
 • کاربرد نرم افزارهای کامیپوتری
 • آشنایی با شبکه های اطلاعاتی در پردازش
 • توزیع اطلاعات

مهارت شماره ۱ یا فناوری اطلاعات آموزش icdl در تبریز شما را با ابزارها و روش‌های دریافت، ذخیره، پردازش و مبادله اطلاعات آشنا می‌کند و همه شیوه‌های ضروری برای تولید سیستم‌های مبتنی بر اطلاعات را به صورت تئوری به شما آموزش خواهد داد.

۲- مفاهیم ویندوز و مدیریت فایل ها

فراگیران در این بخش از آموزش مهارت های هفتگانه icdl می بایست استفاده از رایانه و سیستم عامل را فراگیرند و بتوانند تنظیمات اصلی دلخواه خود را در ویندوز انجام دهند. همچنین لازم است کار با فایل‌های رایانه‌ای و مدیریت آن‌ها مانند کپی، حذف و …. را بتوانند به راحتی انجام دهند.

3- آشنایی با ورد Word یا نرم افزار واژه پرداز

Word نرم افزاری است که در بخش اداری شرکت‌ها و ادارات برای تایپ، نگارش نامه‌ها یا گزارش‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. شرکت‌کنندگان در دوره icdl در تبریز با برنامه‌های پردازش متن از جمله Word و کاربرد روزانه آن آشنا می‌شوند.

4- آشنایی با اکسل EXCEL

نرم افزار اکسل یکی دیگر از مجموعه برنامه‌های مایکروسافت آفیس است که جداول بزرگی را در خود جای می‌دهد و برای بررسی، محاسبه و ارزیابی راحت و دقیق داده‌های زیاد مورداستفاده قرار می‌گیرد. شرکت کنندگان در بخش آشنایی با اکسل از آموزش صفر تا صد icdl با مفهوم برنامه‌های صفحه گسترده در آموزشگاه آپادانا آشنا شده و مهارت‌های زیر را یاد می‌گیرند:

 • ایجاد فایل اکسل
 • ویرایش سطرها و ستون‌ها به صورت جداگانه و همزمان
 • قالب بندی
 • جدول بندی
 • آشنایی با ابزارها و فرمول‌های پرکاربرد
 • ایجاد فرمول‌های مقدماتی ریاضی
 • آشنایی با اکسل

با ثبت نام برای دریافت مدرک icdl از آموزشگاه آپادانا می‌توانید به خوبی با این نرم افزار صفحه گسترده آشنا شده و به این ترتیب مهارت‌های کافی برای شرکت در دوره‌های دیگر مانند پکیج حسابداری ویژه بازار کار را هم به دست آورد(آموزش کامپیوتر در تبریز).

5- آشنایی با اکسس Access

دانشجویان در این مهارت از دوره آموزش مهارت های هفتگانه icdl باید مفهوم پایگاه داده در رایانه یا Access را متوجه شوند و همچنین بتوانند در حالت مقدماتی جداول پایگاه داده‌ای با پرس و جوهای مقدماتی را ایجاد و ویرایش کنند.

آشنایی با اکسس Access

نرم افزار Access (اکسس) یکی از اجزای مایکروسافت آفیس است که به عنوان بانک اطلاعاتی و برای نگهداری داده‌ها استفاده می‌شود. با استفاده از Microsoft Office Access این امکان وجود دارد که شما اطلاعات خود سازماندهی کرده و در صورت نیاز خیلی سریع‌تر به آن‌ها دسترسی پیدا کنید.

6- مهارت کار با پاورپوینت Power Point

برنامه پاورپوینت نرم افزاری بسیار ساده و ایده آل برای ساخت فایل‌های چندرسانه‌ای و تصویری مانند کاتالوگ، تبلیغات معرفی پروژه و ارائه‌های دانشگاهی است. دانشجویان دوره icdl در تبریز مجازی و حضوری در پایان، با ابزارهای ارائه مطلب در نرم افزار پاورپوینت، ایجاد اسلایدها، ویرایش و قالب بندی متون و تصاویر درون آن آشنا می‌شوند.

۷- کار با شبکه های اینترنت و پست الکترونیک

در آخرین مرحله از دوره آموزش icdl در تبریز در آموزشگاه آپادانا در تبریز  با مفهوم کلی اینترنت و برخی شاخص های امنیتی آشنا می‌شوید و می‌توانند جستجوهای اینترنتی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. همچنین کار با صفحات اینترنتی، پست الکترونیک تحت وب و نرم افزارهای ایمیل را یاد بگیرند.

اصول جستجو در اینترنت و کار با صفحات وب

در بخش اول که به عنوان اطلاعات شناخته می‌شود، شما توانايي انجام امور پايه را برای جستجو در وب را با استفاده از نرم‌افزارهاي كاربردي و موتورهاي جستجو یاد می‌گیرید. همچنين از طریق آموزش‌های ارائه شده در این بخش از آموزش صفر تا صد icdl می‌توانید نتايج جستجو را بررسي نموده، صفحات موردنظر خود را نشان كرده و گزارشات جستجو و صفحات وب را از طریق کامپیوتر چاپ کنيد.

دوره ICDL در تبریز

بهترین آموزشگاه دوره ای سی دی ال در تبریز

برای آموزش ICDL در تبریز می‌توانید به موسسات آموزشی معتبر و مراکز آموزش مجاز مراجعه کنید. آنها دوره‌های آموزشی ICDL را ارائه می‌دهند و شما را در طول مسیر یادگیری همراهی خواهند کرد.آموزشگاه آپادانا در تبریز به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه‌ها برای آموزش ICDL شناخته می‌شود اگر شما در تبریز هستید و به دنبال یادگیری ICDL هستید، می‌توانید به آموزشگاه آپادانا مراجعه کرده و از دوره‌های مجازی یا حضوری آنها استفاده نمایید.

آموزشگاه آپادانا در تبریز، دوره‌های آموزشی با تمرکز بر اشتغال به عنوان اصلی‌ترین هدف برگزار می‌شوند. این دوره‌ها با هدف بهبود فرصت‌های شغلی و ارتقاء مهارت‌های کاربردی فردی به صورت محوری طراحی و اجرا می‌شوند. این نوع دوره‌ها به دانشجویان کمک می‌کنند تا مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار را کسب نموده و به راحتی به فرصت‌های شغلی بیشتر دست یابند.

چه کسانی در دوره  icdl شرکت می کنند؟

مخاطبان دوره ICDLدر تبریز، علاقمندانی هستند که می‌خواهند مهارت‌های کامپیوتری خود را تقویت کرده و در کار و تحصیلات خود از آن‌ها استفاده کنند. دوره ICDL، برای افرادی که می‌خواهند مبانی کامپیوتر و نرم‌افزارهای مختلف را یاد بگیرند و در زمینه‌ی کامپیوتر و فناوری اطلاعات توانایی کسب دانش و تجربه داشته باشند، مناسب است.

در شهر تبریز، آموزشگاه آپادانا دوره ICDL را برای افرادی که به دنبال تقویت مهارت‌های کامپیوتری خود هستند، برگزار می‌کند. افرادی که به دنبال افزایش دانش خود در زمینه‌ی کامپیوتر و نرم‌افزارهای مختلف هستند، می‌توانند با شرکت در این دوره، مهارت‌های لازم را در کار با کامپیوتر به دست آورند.

آموزش  ICDL در تبریز ویژه استخدام

برای ارائه به سازمان‌های اداری و استخدامی، اهمیت داشتن مدرک معتبر و رسمی آغاز می‌شود. به عبارت دیگر، این موضوع مرتبط به طور مستقیم با اخذ مدرک از یک سازمان معتبر و رسمی است. بنابراین، به منظور دریافت مدرک ICDL که توسط سازمان‌های اداری و استخدامی تایید می‌شود، شما نیاز دارید که از طریق یکی از این سازمان‌ها اقدام کنید.

آموزشگاه کامپیوتر آپادانا در تبریز یکی از برترین مراکز آموزش کامپیوتر در این شهر می‌باشد. با سابقه‌ای طولانی مدت، این آموزشگاه با ارائه آموزش‌های متمیز و با کیفیت، به نیازهای افرادی که به دنبال دریافت مدرک معتبر و رسمی هستند، به خوبی پاسخ می‌دهد. مدارکی که از آموزشگاه آپادانا دریافت می‌کنید، نه تنها برای استخدام و اشتغال در داخل کشور اعتبار دارد بلکه در صورت مهاجرت نیز نقشی مفید و اساسی را در پیشرفت حرفه‌ایتان ایفا خواهد کرد. این آموزشگاه محیطی مناسب و منحصر به فرد برای یادگیری و تسلط بر مهارت‌های کامپیوتری و فناوری اطلاعات فراهم می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا