هوش مصنوعی

گوگل آزمایش محدودی از ابزارهای هوش مصنوعی مولد در Maps را آغاز می کند

گوگل هوش مصنوعی مولد را به Maps اضافه می‌کند. این ویژگی در دسترسی اولیه است و فقط برای مناطق خاصی و برای اعضای منتخب Local Guides در دسترس است، اما به نظر می‌رسد استفاده جالبی از این فناوری باشد.

اساساً، این ابزار به شما امکان می‌دهد با استفاده از زبان طبیعی با برنامه صحبت کنید تا مکان‌های جدیدی را در شهر خود یا هنگام سفر در سراسر یک کشور بزرگ کشف کنید.

در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است. از برنامه بپرسید که به دنبال چه چیزی هستید، مانند رستورانی که نیازهای گروه دوستان شما را با محدودیت‌های غذایی مختلف برآورده کند. مدل‌های زبانی بزرگ این شرکت اطلاعات بیش از 250 میلیون مکان را به همراه اطلاعات بینش ارائه شده توسط اعضای جامعه به عنوان بخشی از برنامه راهنمای محلی آن تجزیه و تحلیل خواهند کرد.

گوگل آزمایش محدودی از ابزارهای هوش مصنوعی مولد در Maps را آغاز می کند

گوگل می‌گوید که این سیستم «مهم نیست که نیازهای شما چقدر خاص یا گسترده باشد» کار خواهد کرد. این شرکت یک مثال گسترده در مورد صرفه جویی در سانفرانسیسکو ارائه می‌دهد. این سناریویی را توصیف می‌کند که در آن شخصی از برنامه می‌خواهد مکان‌های پرهزینه در شهر را پیدا کند. مدل‌های هوش مصنوعی مکان‌های مجاور را به همراه عکس‌ها، رتبه‌بندی‌ها و بررسی‌های جامعه تحلیل کردند. این برنامه طیف وسیعی از گزینه‌ها را ارائه می‌کند که با چرخ فلک‌های عکس و خلاصه‌های مرور کامل می‌شود.

از آنجایی که این یک هوش مصنوعی مولد است، می‌توانید حتی فراتر بروید. اگر از برنامه بخواهید یک مکان ناهار خوب پیدا کند، به طور خودکار به دنبال چیزی می‌گردد که با فضای قدیمی فروشگاه قدیمی فوق الذکر مطابقت داشته باشد. به عبارت دیگر، چیزهایی را که دوست دارید، در حد منطق به یاد می آورد.

این ویژگی می‌تواند در حین پرواز نیز مورد استفاده قرار گیرد، به‌طوری‌که گوگل نمونه‌ای از درخواست فعالیت‌های هوش مصنوعی در مورد طوفان ناگهانی باران را ارائه می‌کند. می‌توانید با پرسیدن سؤالات بعدی، نتایج جستجو را اصلاح کنید. همه اینها بسیار تمیز به نظر می رسد، اما این ویژگی قطعاً در حال حاضر محدود است، زیرا فقط برای کاربران ایالات متحده و فقط در مناطق انتخاب شده است. هنگامی که کاربران دسترسی زودهنگام بازخورد کافی ارائه دهند، باید در مکان های بیشتری ظاهر شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا