هوش مصنوعی

گوگل جمینی را به نوجوانان با حساب های مدرسه می آورد

گوگل در حال حاضر جمینی را به نوجوانان با استفاده از حساب های شخصی خود ارائه می دهد، اما نوجوانان نمی توانند از چت بات با حساب های آموزشی خود استفاده کنند.

در حال حاضر، گوگل اعلام کرده است که جمینی از طریق حساب‌های مربوط به مدرسه در «ماه‌های آینده» به سراغ نوجوانان می‌آید. این شرکت افزود که این گزینه به زبان انگلیسی در بیش از 100 کشور در دسترس خواهد بود.

گوگل می گوید که مدیران می توانند انتخاب کنند که Gemini را در این حساب ها فعال کنند. این سرویس همچنین در صورت استفاده در این حساب‌ها از محافظت از داده‌های اضافی برخوردار خواهد بود. به طور خاص، گوگل قبلاً قول داده بود که داده‌های ایجاد شده از حساب‌های مدرسه توسط کسی بررسی نشود، برای آموزش مدل‌های هوش مصنوعی استفاده نشود و با سایر کاربران و موسسات به اشتراک گذاشته نشود.

گوگل جمینی را به نوجوانان با حساب های مدرسه می آورد

این تنها اعلامیه قابل توجه مربوط به مدرسه از سوی شرکت جستجو نیست. گوگل همچنین فاش کرد که قابلیت Read Along خود را در کلاس رو به صورت جهانی راه اندازی خواهد کرد. این ویژگی به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا مهارت‌های خواندن خود را تمرین کنند و «پشتیبانی هم‌زمان» دریافت کنند. این ویژگی به زبان انگلیسی در دسترس است، اگرچه گوگل می‌گوید زبان‌های دیگری نیز پشتیبانی خواهند شد.

این شرکت همچنین به چندین ویژگی امنیتی برای ادمین ها اشاره کرد. این ویژگی‌ها عبارتند از: تأیید چند طرفه، امکان منع دانش‌آموزان از شروع پیام‌های مستقیم، و امکان مسدود کردن فعالانه دستگاه‌های در معرض خطر. گوگل همچنین چندین ویژگی دسترسی را برای کروم بوک ها و مرورگر کروم تبلیغ کرده است. این شامل ویژگی خواندن با صدای بلند در حالت خواندن کروم، استخراج متن از PDF در کروم برای خواندن صفحه نمایش، و ویژگی Project Gameface شرکت می شود.

منبع
androidauthority

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا