شبکه های اجتماعیهوش مصنوعی

YouTube Music به شما امکان می دهد لیست پخش خود را با هوش مصنوعی ایجاد کنید

می‌توانید جلد نگاره (cover art) در برنامه طراحی کنید

YouTube Music دو ویژگی جدید دارد و جای تعجب نیست که یکی از آنها تماماً در مورد هوش مصنوعی است. به‌جای نگاه کردن به مجموعه‌ای از جلدهای آلبوم یا آپلود تصویر خود، اکنون می‌توانید از هوش مصنوعی برای ایجاد فهرست پخش سفارشی مستقیماً از برنامه YouTube Music استفاده کنید.

تا به حال  چه  به آنچه در بالای لیست پخش خود قرار دارد فکر کرده باشید یا نه، طراحی و افزودن یک تصویر بسیار ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی دکمه ویرایش لیست پخش و سپس روی تصویر اصلی موجود کلیک کنید. YouTube Music سپس شما را به طیف وسیعی از دسته‌ها، مانند طبیعت، طنز و حیوانات می‌آورد. هر یک از آنها مجموعه ای تصادفی از تصاویر را پس از انتخاب ایجاد می کند، مانند یک سگ در یک سبک هنری خاص، که می توانید آنها را تغییر دهید. کافی است گزینه‌ها را جابه‌جا کنید و وقتی یکی را که دوست دارید پیدا کردید، آن را به عنوان عکس روی جلد جدید فهرست پخش خود ذخیره کنید.

یکی دیگر از به‌روزرسانی‌های YouTube Music که قرار است عرضه شود، قابلیتی به نام شماره‌گیری سریع است که به شما امکان می‌دهد مستقیماً به لیست موسیقی هایی که اخیرشنیده اید، مانند هنرمندان خاص و فهرست‌های پخش خاص، بروید. این فرمت بسیار یادآور صفحه اصلی Spotify است، اما به نظر می رسد یوتیوب گزینه های بیشتری را نسبت به رقیب خود ارائه می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا