بانک و بیمه و بورس

شرایط دریافت وام ۱ میلیارد تومانی بانک پارسیان + جزئیات

افرادی که تمایل به دریافت وام یک میلیارد تومانی از بانک پارسیان دارند نیازی به ارائه ضامن رسمی به این گروه ندارند. ضمانت اصلی دریافت این وام توقیف سپرده است. بنابراین مشتریان تا زمان بازپرداخت تسهیلات امکان استفاده از سپرده خود را ندارند.
مشتریان بانک پارسیان که تمایل به دریافت این تسهیلات دارند باید در یکی از شعب سپرده کوتاه مدت افتتاح کرده باشند. بانک پارسیان به اصل سپرده مشتریان 5 درصد سود پرداخت می کند.
حداکثر مدت پرداخت اقساط این تسهیلات با توجه به سود سپرده و درصد وام تعیین می شود اما از 60 ماه بیشتر نخواهد بود.

سود این تسهیلات با توجه به سود سپرده و مدت بازپرداخت تعیین می شود و بین 12 تا 23 درصد خواهد بود. لازم به ذکر است متقاضیان با توجه به میزان واریز و شرایط بازپرداخت خود، امکان درخواست تسهیلات این طرح تا سقف 300 میلیون تومان در قالب کارت اعتباری را دارند.

اگر حداکثر مبلغ وام، مدت پرداخت اقساط و نرخ سود را در نظر بگیریم، مبلغ هر قسط 28 میلیون و 190 هزار و 471 تومان است. سود کل تسهیلات 691 میلیون و 428 هزار و 265 تومان و جمع مبلغ وام و سود یک میلیارد و 691 میلیون و 488 هزار و 265 تومان خواهد بود.

این وام همچنین برای توسعه تجارت و خرید تجهیزات کار استفاده می شود. بنابراین می توان گفت که صاحبان مشاغل کوچک و متوسط ​​نیز می توانند درخواست این تسهیلات را داشته باشند به شرطی که حساب های کوتاه مدت آنها باید به کارتخوان یا درگاه اینترنتی متصل باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا