خودرو

برگزاری مزایده ایران خودرو برای خودروهای تصادفی

ایران خودرو تعدادی خودروی تصادفی را به صورت اینترنتی به مزایده می‌گذارد

این شرکت قرار است تعدادی خودرو را به صورت اینترنتی به مزایده بگذارد. چه خودروهایی شامل این مزایده هستند و شرایط ثبت نام در مزایده ایران خودرو چگونه است؟

جدیدترین مزایده ایران خودرو

شرکت خودروسازی ایران خودرو به نمایندگی از شرکت امداد خودرو ایران تعدادی خودرو را به صورت اینترنتی می فروشد. مزایده ایران خودرو، برای خودروهای تصادفی و آسیب‌دیده است و خبری از خودروهای صفر بازار نیست.

زمان برگزاری مزایده

این مزایده پنج‌شنبه 22 تیرماه آغاز شده و تا روز یکشنبه 25 تیرماه ادامه دارد. این مزایده از ساعت 08:30 صبح تا ساعت 15 برگزار می‌شود.

شرایط شرکت در مزایده ایران خودرو

شرکت‌کنندگان در مزایده برای خودروهای تصادفی باید 10 میلیون تومان سپرده‌گذاری داشته باشند. طبق اعلام ایران خودرو افراد می‌توانند از طریق درگاه بانکی موجود در سامانه اینترنتی این مبلغ را پرداخت کنند و محدودیت انتقال وجه ندارند. البته درگاه بانکی فقط امکان انتقال وجه از صاحبان اصلی حساب بانکی دارد.

برنده مزایده ایران خودرو باید ظرف مدت مشخص‌شده در سامانه و پس از اعلام نتایج، نسبت به واریز کل مبلغ خودرو اقدام کند. در صورت انصراف، وجه به ایران خودرو می‌رسد اما اگر فرد برنده در موعد مقرر، وجه را واریز نکند، تکلیف چیست؟ طبق شرایط مزایده در چنین شرایطی، سپرده شرکت در این مزایده (یعنی همان 10 میلیون تومان) بدون هیچ تشریفات قضایی یا اداری به نفع مزایده‌گذار وصول می‌شود.

پس از ثبت نام و واریز وجه مابه‌ التفاوت انصراف امکان ندارد. این مزایده ایران خودرو مشمول محدودیت کد ملی نیست. مزایده خودروهای تصادفی ایران خودرو در جاده قدیم برگزار می‌شود. اما قبل از آن متقاضیان شرکت در مزایده باید برای ثبت نام و دریافت اسناد مزایده به وب سایت esale.ikco.ir مراجعه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا