ارز دیجیتال

بایننس شیبا اینو را به عنوان دارایی وثیقه تایید می کند

صرافی ارز دیجیتال همچنین از اضافه شدن 22 ارز دیجیتال به عنوان دارایی های قابل وام و وثیقه در خدمات وام انعطاف پذیر و وام VIP خود خبر داد.

صرافی کریپتو بایننس در 4 آگوست اعلام کرد 22 دارایی قابل وام و وثیقه جدید را به خدمات وام انعطاف پذیر و وام VIP خود اضافه می کند.

بایننس در بیانیه رسمی خود چندین دارایی وثیقه جدید از جمله Shiba Inu ، Compound و Theta را معرفی کرد.

این توسعه همچنین به گمانه‌زنی‌ها درباره فهرست‌بندی احتمالی توکن‌های Bone ShibaSwap (BONE) در بایننس، همزمان با راه‌اندازی آتی بلاک چین لایه ۲، Shibarium، که پیش‌بینی می‌شود در ماه آگوست انجام شود، دامن زد.

صرافی ارز دیجیتال به طور همزمان از اضافه شدن 22 ارز دیجیتال به عنوان دارایی های وثیقه قابل وام در خدمات وام انعطاف پذیر و وام VIP خود خبر داد.

تصویری از اعلام دارایی های وثیقه جدید بایننس. منبع بایننس
تصویری از اعلام دارایی های وثیقه جدید بایننس. منبع بایننس

طبق این اطلاعیه، بایننس خدمات وام انعطاف پذیر خود را با گنجاندن هشت دارایی قابل وام جدید گسترش داده است. خدمات وام VIP آن با شش دارایی قابل وام جدید گسترش یافته است.

بایننس در یک اطلاعیه جداگانه Nem (XEM) را به عنوان یک دارایی قابل استقراض جدید در دسترس معرفی کرد. جفت XEM/USDT اکنون در پلتفرم معاملاتی متقاطع پشتیبانی می شود.

پس از راه اندازی شبکه آزمایشی Shibarium PuppyNet، BONE در صرافی های ارزهای دیجیتال مختلف از جمله OKX، Huobi و Crypto.com فهرست شده است.

بایننس در حال بررسی فهرست کردن توکن BONE است و گنجاندن احتمالی آن مشروط به راه‌اندازی شبکه اصلی Shibarium است که یکی از پیش‌شرط‌های فهرست‌بندی توکن‌های جدید را برآورده می‌کند. توسعه‌دهنده اصلی پروژه، Shytoshi Kusama، قبلاً احتمال راه‌اندازی Shibarium در ماه آگوست را افشا کرده بود.

خرید هاست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا