ارز دیجیتال
موضوعات داغ

آیا هدف قیمتی 120 هزار دلار برای بیت کوین واقع بینانه است؟

بازار رمزارزها در انتظار گزارش تورمی آمریکا

بیت کوین در جلسه معاملاتی آسیا همچنان محدوده 30 هزار دلار را حفظ کرد و اتریوم نیز نوسان خاصی نداشت. داده‌های Coinglass نشان می‌دهد که در 12 ساعت اخیر معاملات خرید کمی بیشتر از معاملات فروش لیکوئید شده‌اند. 7 میلیون دلار معامله خرید و 6.73 میلیون دلار معامله فروش در چند ساعت گذشته لیکوئید شدند.

اتر چن از صرافی Bybit عقیده دارد: بازار در حالت آماده باش و منتظر سیگنال‌های کاهش یا توقف افزایش نرخ بهره در نیمه دوم سال است. چن بیان کرد که تیم Bybit انتظار دارد که بازار در سه ماهه چهارم بهبود یابد، اما ممکن است یک بازار صعودی کامل تا سال 2024 رخ ندهد. این بهبود مشروط به توقف افزایش نرخ بهره، هاوینگ (Halving) بیت کوین و رفع طوفان‌های نظارتی خواهد بود.

جزئیات هاوینگ بعدی بیت‌کوین

تیم فراست، مدیر عامل پلتفرم Yield App به کند شدن ارقام تورم اشاره می‌کند، اما عقیده دارد بازار اطمینان دارد که فدرال رزرو همچنان نرخ بهره را به عنوان یک پیام مختلط افزایش می‌دهد. وی گزارش اخیر استاندارد چارترد مبنی بر اینکه بیت کوین تا پایان سال آینده به 120000 دلار خواهد رسید را رد می‌کند.

به گفته وی دارایی‌های رمزارز، احتمالاً معامله در سطوح فعلی را ادامه خواهند داد. بیت کوین در حال حاضر تقریباً نزدیک به محدوده 30000 دلار معامله می‌شود که نسبت به ماه ژانویه زمانی که سال را با قیمت 16540 دلار آغاز کرد تقریباً 100% افزایش یافته است.

دارایی‌های کمی وجود دارند که این عملکرد را در بازار «نزولی» داشته باشند و معامله‌گران باتجربه احتمالا امسال عملکرد خوبی در بیت‌کوین داشته‌اند.

صرف نظر از اینکه آیا پیش‌بینی قیمت استاندارد چارترد درست است یا خیر، فراست بازار صعودی را در سال 2024 پیش‌بینی می‌کند.

او در پایان گفت: «پیش‌بینی بلند مدت این است که این رمزارز پس از یک دوره تثبیت مداوم در سال جاری وارد بازار صعودی بعدی خود در سال 2024 خواهد شد و نوآوری عظیم راه را برای موج بعدی پذیرش رمزارزها هموار می‌کند.

 

خرید هاست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا