بازی و سرگرمی

Death Stranding 2: On the Beach یک نسخه گیج‌کننده‌تر از بازی اصلی

همانطور که انتظار می‌رفت، امروز PlayStation State of Play نگاهی عمیق به جدیدترین‌های توسعه‌دهنده مشهور Hideo Kojima را در قالب یک پیش‌نمایش بسیار ترسناک و سینمایی از Death Stranding 2: On the Beach داشت. سم، با بازی نورمن ریدوس، در یک تریلر بازگشته است که اگر بازی اول را بازی نکرده باشید، بسیار منطقی است – و حتی اگر این کار را انجام داده باشید، محتوای این پیش نمایش ممکن است چندان منطقی نباشد. مطمئن باشید، شما همچنان با کوله پشتی زرد غول پیکر خود در اطراف مناظر بسیار چشمگیر می دوید.

اما به نظر می رسد که شما در واقع مجبور نخواهید بود برای تحویل چیزها بدوید، زیرا ربات ها می توانند این کار را در این دنیا انجام دهند. شگفتی واقعی زمانی است که سم اسیر می شود و با برادرش که توسط تروی بیکر همه جا حاضر می نوازد می دود… که گیتار/تفنگ را بیرون می آورد و شروع به خرد کردن می کند تا با برخی از دشمنان مقابله کند؟ مطمئن. هنوز کمی طول می کشد تا ببینیم این همه به چه میزان است، زیرا تا زمانی در سال 2025 وارد بازار نمی شود.

با این حال، در پایان استریم، کوجیما یک پروژه کاملاً جدید در دست ساخت را معرفی کرد، اگرچه تا پس از تکمیل Death Stranding 2 وارد تولید کامل نخواهد شد.

تصحیح، 1/31/24، ساعت 6 عصر به وقت شرقی: این پست در ابتدا بیان کرد که این اولین نگاه ما به Death Stranding 2 بود .  ما آن را به روز کردیم تا بگوییم این اولین نگاه عمیق ما است، زیرا بازی برای اولین بار در دسامبر 2022 معرفی شد.

 

خرید هاست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا