بازی و سرگرمی

یوبیسافت خبر از ریمیک سری بازی های Assassin’s Creed داد

عناوین قدیمی‌تر Assassin’s Creed در شرف تجسم مجدد مدرن هستند، عمدتاً با گرافیک بهتر و سایر پیشرفت‌ها برای کنسول‌های جدیدتر و رایانه‌های شخصی قدرتمندتر. ایو گیلموت، مدیرعامل یوبیسافت، در مصاحبه‌ای باب وب‌سایت این شرکت فاش کرد که ریمیک Assassin’s Creed در دست ساخت است، وقتی از او پرسیده شد که این فرنچایز چه خواهد شد. او توضیح داد که ریمیک به شرکت اجازه می‌دهد جهان‌های قدیمی‌تری را که ایجاد کرده، بازبینی و مدرن‌سازی کند و به مصاحبه‌گر گفت:

 در برخی از بازی‌های قدیمی‌تر Assassin’s Creed جهان‌هایی وجود دارد که هنوز هم بسیار غنی هستند.

Guillemot همچنین گفت که هدف یوبیسافت این است که بازی‌های Assassin’s Creed به طور منظم‌تری عرضه شوند،

 اما نه اینکه هر سال یک تجربه مشابه باشد.

یوبیسافت خبر از ریمیک سری بازی های Assassin's Creed داد

او گفت که Assassin’s Creed Hexe آینده که در جریان محاکمه جادوگران در امپراتوری روم مقدس اتفاق می افتد:

 بازی بسیار متفاوت از Assassin’s Creed Shadows خواهد بود.

فیلم Shadows در ژاپن در اواخر عصر سنگوکو می گذرد و رویدادهای واقعی و شخصیت های تاریخی آن دوره از جمله ارباب فئودال اودا نوبوناگا را به نمایش می گذارد. این فیلم در 15 نوامبر در سراسر جهان در دسترس خواهد بود.

در حالی که Guillemot نگفت که یوبیسافت کدام عناوین را ریمیک می کند، Kotaku پیشتر گزارش داده بود که در حال کار بر روی نسخه جدیدی از Black Flag است. این بازی اکشن ماجراجویی که بر دزدان دریایی قرن هجدهم تمرکز دارد، در سال 2013 منتشر شد و یکی از محبوب ترین آثار این فرنچایز بود. همچنین انتظار می‌رود که یوبیسافت پلتفرم جدیدی به نام «Animus hub» منتشر کند که بازیکنان می‌توانند از آن برای انتشار و اجرای بازی‌های این فرنچایز در همان روزی که Shadows حذف می‌شود، استفاده کنند.

منبع
engadget

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا