مسکن

فرصت استثنائی معاون استاندار مازندران برای بازسازی کمربند جنوبی بابل

احمد توکلی روز پنجشنبه در جلسه بررسی مشکلات ایمنی کنار گذر جنوبی بابل در فرمانداری شهرستان بابل اظهار کرد: مردم دیگر تحمل تصادف های مرگبار این جاده را ندارند و دستگاههای مربوطه موظف و مکلف هستند تا ۲ ماه آینده طرح روشنایی کمربندی جنوبی بابل را افتتاح کنند.

آقای توکلی همچنین به سخنان خود افزود: در مقطعی که این کمربندی بعد از سال ها زیر بار ترافیکی رفت کارشناسان به افتتاح این طرح بدلیل رعایت نشدن زیرساخت های ایمنی به بروز حوادث ناگوار در این جاده هشدار داده بودند.

وی همچنین بیان کرد: اما برای عبور از ترافیک ساعتی و کلافه کننده شهر بابل چاره ای جز افتتاح ناقص این طرح نگذاشته بود. در زمان حاضر دست به دست کردن این امور در ادارات به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست و با بکارگیری تمامی امکانات موجود در ادارات مربوطه در این طرح تعبیه سیستم روشنایی آن تا ۲ ماه آینده باید افتتاح شود.

استانداری مازندران: آتش زدن کاه و کلش در مسیر کمربندی ممنوع شود.

سرپرست معاوت هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به مشکل آتش زدن کاه کلش در مسیر کمر بندی افزود: با توجه به اینکه کمربندی جنوبی بابل از وسط شالیزارهای بابل عبور می کند و این جاده فاقد روشنایی است آتش زدن کاه و کلش در شب این جاده را بسیار خطرناک تر از گذشته خواهد کرد.

وی همچنین اظهار داشت: آتش زدن کاه و کلش در این مسیر تا حدی است که راننده تحت هیچ شرایطی دید کافی برای رانندگی نخواهد داشت و محیط زیست باید با اعمال جریمه ماده قانونی هوای پاک جلوی این کار را بگیرد.

خرید هاست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا