بازار

چرا قیمت توری مش فلزی در سایت فروش آهن مختلف، متفاوت است؟

قیمت توری مش فلزی از مهمترین عوامل برای خرید توری مش فلزی محسوب می شود. بدون شک شما هم برای خرید توری مشبک فلزی ، قیمت سایت های فروش را زیر و رو کرده اید و شاهد تفاوت قیمتی بوده اید. احتمالاً این سوال هم برایتان پیش آمده که چرا قیمت توری مش فلزی در سایت های فروش آهن مختلف متفاوت است؟ در این مطلب قصد داریم ضمن بررسی فاکتورهای مؤثر بر قیمت توری مش فلزی، این تفاوتی قیمت را بررسی کنیم.

 

قیمت توری مش فلزی از مهمترین عوامل برای خرید توری مش فلزی محسوب می شود. بدون شک شما هم برای خرید توری مشبک فلزی ، قیمت سایت های فروش را زیر و رو کرده اید و شاهد تفاوت قیمتی بوده اید. احتمالاً این سوال هم برایتان پیش آمده که چرا قیمت توری مش فلزی در سایت های فروش آهن مختلف متفاوت است؟ در این مطلب قصد داریم ضمن بررسی فاکتورهای مؤثر بر قیمت توری مش فلزی، این تفاوتی قیمت را بررسی کنیم.

توری مش فلزی

توری مش فلزی چیست؟

توری مش فلزی ، شبکه ای از میلگردهای فولادی و یا مفتول های فلزی است. این شبکه از مفتول و میلگرد به صورت افقی و عمودی روی هم قرار گرفته اند. توری مش فلزی معمولاً به صورت مربعی بوده که به آن چشمه می گویند.

مش بندی یا ایجاد توری مش فلزی، سبب افزایش مقاومت و استحکام ناحیه مورد استفاده می شود. ایجاد شبکه مقاوم در فونداسیون (پی) ساختمان، سقف و دیوار سازه از مهمترین کاربردهای توری مش فلزی است. نوع آماده سازی و عرضه به بازار نیز غالباً به صورت پنلی، ورقی و رولی صورت می پذیرد.

مزایای توری مش فلزی

 • افزایش قابل توجه در مقاومت کششی سازه

 • دوام و استحکام بسیار ایده آل به واسطه شکل هندسی منظم

 • تنوع بالا در ابعاد و سایزهای مختلف

 • دامنه بالای کاربرد توری مش فلزی در حوزه ساختمان و صنعت

 • سهولت در جابجایی و حمل و نقل

 • سرعت بخشیدن اجرا و کاربری ساده و آسان

 • بهینه سازی مصرف میلگرد و مفتول های فلزی

 • مقرون به صرفه بودن و کاهش هزینه ناشی از نصب

مش بندی چیست؟

ممکن است اصطلاح مش بندی به گوش شما خورده باشد و از خود بپرسید مش بندی چیست؟ مش بندی در واقع همان توری مش فلزی است که اغلب در صنعت ساختمان سازی استفاده می شود. به زبان ساده تر، مش بندی یعنی ایجاد شبکه ای از میلگردها برای تقویت بخش های بتنی ساختمان.

مش بندی بسته به اندازه و نوع میلگرد به دو نوع ساده و سنگین تقسیم می شود. میلگرد ساده و سبک برای مش بندی سبک و میلگرد آجدار با سایز بزرگ برای مش بندی سنگین استفاده می شوند. مش بندی دیوار و فونداسیون سازه از مهمترین کاربردهای مش بندی در ساختمان است.

چرا قیمت توری مش فلزی در سایت فروش آهن مختلف، متفاوت است؟

اگر نگاهی به قیمت توری مش فلزی در فروشگاه های مختلف بندازید، احتمالاً قیمت ثابت و یکسانی نخواهید دید. در نتیجه این پرسش برایتان به وجود می آید که چرا قیمت لوله در سایت های فروش آهن متفاوت است؟ برای پاسخ به این پرسش می توان 7 عامل کلیدی را مؤثر دانست. عواملی که به دلیل عملکرد متفاوت سایت های فروش، نقش زیادی بر تفاوت قیمت توری مش فلزی دارد. در ادامه به بررسی این فاکتورها می پردازیم.

عملکرد و چگونگی فعالیت سایت

نخستین عامل در تفاوت قیمت سایت های فروش انواع توری مش فلزی، چگونگی فعالیت آن هاست. به زبان ساده تر، برخی از سایت ها فروش انحصاری محصولات خاصی مثلاً فقط ورق را برعهده دارند. یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و خودشان شرکت بازرگانی و مستقیم با کارخانه‌ تولیدکننده در ارتباط نیستند. در نتیجه میزان در نظرگیری سود و اختلاف قیمت چنین سایت هایی بیشتر از شرکت های تخصصی آهن آلات است.

 همکاری با برندهای تولید توری مش فلزی

اغلب سایت های فروش توری مش فلزی، با برندهای مختلف ایرانی یا خارجی در ارتباط هستند. هر چه سابقه و اعتبار یک شرکت بالاتر باشد، طبیعتاً این همکاری قوی و پرنگ تر است. بنابراین، قیمت تمام شده آن شرکت پایین تر و طبیعتاً قیمت فروش آن مقرون به صرفه تر است. در حالی که شرکت های کم سابقه و غیرتخصصی، برای جلب اعتماد و تهیه محصولات، ناچار به پرداخت هزینه بالاتری به تولیدکننده هستند. لذا قیمت فروش توری مش فلزی در چنین شرایطی متفاوت از شرکت های بازرگانی با تجربه است.

میزان نفوذ در بازار

هر چه یک شرکت و برند تجاری در بازار اعتبار داشته باشد، طبیعتاً طرفدار و خواهان بیشتری خواهد داشت. بنابراین، برخی شرکت ها برای ربودن گوی رقابت و جذب مشتری، قیمت های پایین تر و متفاوتی ارائه می کنند.

کاهش واسطه ها در فروش توری مش فلزی

ارتباط مستقیم با کارخانه های تولیدکننده و کاهش واسطه، یعنی قیمت تمام شده کمتر برای شرکت بازرگانی. لذا قیمت فروش توری مش فلزی در چنین سایت هایی اغلب مقرون به صرفه تر است. به خاطر داشته باشید هر چه فاصله تولید تا عرضه کاهش پیدا کند، قیمت خرید توری مش فلزی ارزان تر است. چراکه حاشیه سود عوامل مختلف کاهش می یابد.

خدمات ویژه مشتریان

برخی شرکت های تجاری برای کاربران خدمات و امتیازات ویژه ای در نظر می گیرند. از جمله تخفیفات خرید بالاتر از سقف مشخص و نظایر آن. این خدمات و امتیازات می تواند در کاهش یا افزایش قیمت خرید توری مش فلزی مؤثر باشد.

هزینه های انبارداری، ارسال و بارگیری توری مش فلزی

برخی شرکت های بازرگانی، هزینه های جانبی را با معیارهای خاصی تعیین می کنند. به عنوان مثال به دلیل داشتن انبار خصوصی، هزینه انبارداری تا چند روز مشخص رایگان یا کم هزینه است. یا اینکه به دلیل داشتن تیم کارشناسی مختص همان شرکت، ارسال و بارگیری سفارش ورق قیمت ارزان تری دارد.

حاشیه سود فروش توری مش فلزی

شرکت های تجاری و سایت های فروش توری مش فلزی، حاشیه سودهای مختلفی برای خود در نظر می گیرند. برخی از شرکت ها به دلیل کاهش واسطه، اعتبار بالا، ارتباط خوب با برندهای تولید کننده، حاشیه سود پایین تری دارند. این شرکت ها سعی می کنند، با افزایش فروش خود میزان سود دریافتی را بالا ببرند. این عامل می تواند هم برای فروشنده و هم خریدار، امتیاز مثبتی لحاظ شود.

شما مخاطبان عزیز برای دریافت مشاوره رایگان خرید و دریافت قیمت توری مش فلزی و سایر اقلام فولادی مانند ورق گرم فولاد مبارکه با تلفن 88654200-021  تماس بگیرید یا به سایت شرکت فولاد جهان مهر به آدرس jamsteelco.com  مراجعه نمایید.

توری مش فلزی

برای خرید از سایت های فروش آهن به چه نکاتی توجه کنیم؟

سایت فروش توری مش فلزی باید از شرکت های تجاری با سابقه در زمینه آهن آلات باشد. تخصصی بودن و داشتن تجربه لازم دو رمز اصلی برای انتخاب یک مجموعه است.

 • تنوع بالای محصولات باعث می شود تا بهتر بتوان مشخصات فنی توری مش فلزی ها را با یکدیگر مقایسه کرد.

 • بهترین سایت فروش توری مش فلزی با برندهای معتبر ایرانی همکاری دارد. همچنین قیمت به روزی از محصولات خود را به مشتریان ارائه می کند.

 • امکان مشاوره تخصصی و کسب اطلاعات لازم از محصولات و شرایط خرید از دیگر معیارهای مهم است.

 • سایت های معتبر دارای ضمانت و پشتیبانی فعال از محصولات خود هستند.

 • برای خرید از سایت فروش توری مش فلزی از گواهی و استانداردهای معتبر مالی آن مطمئن شوید.

خرید توری مش فلزی با تضمین کیفیت و قیمت

یک مرکز خرید تخصصی و با سابقه، گزینه ای هوشمندانه برای خرید توری مش فلزی با قیمت مناسب است.

مجموعه فولاد جهان مهر از سال 1350 فعالیت خود را از منطقه شاپور تهران ( خیابان قزوین فعلی) در زمینه تهیه و تامین انواع آهن آلات ساختمانی مانند تیرآهن معمولی ، میلگرد، لوله گاز و… آغاز کرد. پس از گذشت 27 سال و تاسیس بازار آهن شادآباد تهران، ضمن استقرار در بازار آهن، حوزه کاری خود به سایر بخش ها مانند صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، و امکان تمامی اقلام فولادی نظیر لوله مانیسمان بدون درز، فلنج و اتصالات، تیرآهن هاش، شیرآلات و … را برای مشتریان خود فراهم نمود.

این مجموعه به صورت رسمی در سال 1389 شرکت فولاد جهان مهر را ثبت نموده است و با ارائه فاکتور رسمی و واردات مستقیم از چین، ترکیه و اروپا سعی بر تامین نیازهای مشتریان معتبر خود نموده است.

در سال 1394 با توجه به گسترش اینترنت و نیاز مشتریان به دسترسی سریعتر قیمت، سایت شرکت فولاد جهان مهر به آدرس jamsteelco.com راه اندازی شد و ضمن ارتباط بهتر با مشتریان، به ارائه مشاوره فنی خرید رایگان توسط تیم مهندسی مجموعه از طریق تلفن 88654200-021 به مشتریان ارائه نموده است.

این شرکت با پشتوانه تجربه نیم قرنی خود در تامین انواع مقاطع فولادی، توری مش فلزی و لوله فولادی مورد استفاده در صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، ماشین سازی، کشتی سازی، ساختمانی و…، و تلاش برای تامین متریال مورد نیاز این صنایع در کوتاهترین زمان و با مناسبترین قیمت از کارخانجات و برند های معتبرایرانی و خارجی ، همچنین اخذ و ارائه گواهینامه بین المللی از این کارخانجات، هم‌اکنون یکی از مهمترین تامین کنندگان مقاطع آهن و فولاد کشور محسوب می‌گردد.

شما مخاطبان عزیز برای دریافت جدیدترین قیمت میلگرد امروز ، توری مش فلزی ، نبشی ، ناودانی و سایر انواع پروفیل با تلفن 88654200-021 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا