گوشی موبایل

اولین آپدیت نرم افزاری گلکسی اس 24 دردسترس کاربران جهانی

هر زمان که یک گوشی جدید عرضه می‌شود، شرکت‌ها معمولاً یک آپدیت نرم افزاری را در چند هفته اول ارائه می‌کنند که برخی از مشکلاتی را که بازبینان و استفاده کنندگان اولیه در گوشی پیدا کرده برطرف می‌شود.

این یک تمرین نسبتاً رایج بوده، زیرا مهم نیست که چقدر تلاش می‌کنید، موج اول مشتریان همیشه برخی از اشکالات را کشف می‌کنند. با سری گلکسی اس 24 سامسونگ، مشتریان مشکلات و ناراحتی‌هایی پیدا کردند، اما سامسونگ در کمال تعجب اقدامی نکرده بود. خوشبختانه، این موضوع اکنون در حال تغییر است، زیرا سری Galaxy S24 اولین به‌روزرسانی One UI 6.1 خود را دریافت کرده که اصلاحات و بهبودهایی را برای دوربین و نمایشگر به همراه دارد.

سامسونگ هفته گذشته اعلام کرده بود که به‌روزرسانی برای سری گلکسی اس 24 ارائه می‌شود و اکنون، این به‌روزرسانی بالاخره در مناطقی مانند ایالات متحده، اتحادیه اروپا و هند منتشر می‌شود. تغییرات به‌روزرسانی به‌طور شگفت‌آوری فاقد اطلاعات برای این نسخه از One UI 6.1 است. این آپدیت با آپدیت امنیتی 1 فوریه 2024 ارائه شده و به عنوان یک آپدیت OTA به مرور منتشر خواهد شد و حجمی 675 مگابایتی دارد.

اولین آپدیت نرم افزاری گلکسی اس 24 دردسترس کاربران جهانی

اعلامیه به‌روزرسانی سامسونگ به یک نوار لغزنده «Vividness» جدید در زیر Settings > Display > Screen Mode > Advanced settings اشاره می‌کند و ما می‌توانیم تأیید کنیم که در این به‌روزرسانی اضافه شده است.

سری گلکسی اس 24 با نمایشگری که برای تجربه رنگ طبیعی‌تر تنظیم شده عرضه می‌شود. با این حال، برخی از کاربران آن را کسل کننده می‌دانستند، به خصوص در مقایسه با پرچمداران قبلی سامسونگ. اضافه کردن یک نوار لغزنده کنترل وضوح به هر دو دسته از کاربران خدمات می‌دهد.

سامسونگ همچنین در اطلاعیه خود اشاره کرد که این آپدیت چندین بهبود دوربین را به همراه دارد، از جمله ارتقاء عملکردهای زوم دستگاه، حالت پرتره، Nightography، قابلیت فیلمبرداری دوربین عقب و موارد دیگر. بدون تغییرات دقیق، باید دستگاه را آزمایش کنیم تا بفهمیم چه چیزی تغییر کرده است و آیا بهبود یافته است.

 

خرید هاست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا