گوشی موبایل

قابلیت آپدیت یکپارچه برای اولین بار در گلکسی A55 ارائه می شود

شرکت سامسونگ همیشه سعی داشته یکی از اولین برندها در ارائه آپدیت سریع باشد و همین امر هم صورت گرفت و یکی از خوش نام‌ترین شرکت‌ها در ارائه آپدیت نرم افزاری است.

به نوعی به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری مدت‌هاست که یک ضعف بزرگ برای دستگاه‌های اندرویدی بوده است.  Google برای بهبود این موضوع با به‌روزرسانی‌های مکرر و ویژگی‌هایی مانند به‌روزرسانی‌های یکپارچه برای تجربه کاربری بهتر کار کرده است. با این حال، پذیرش گسترده به‌روزرسانی‌های یکپارچه توسط تولیدکنندگان بزرگ کند بوده است. این در نهایت با سامسونگ گلکسی A55 5G، اولین گوشی این شرکت که از این ویژگی پشتیبانی می‌کند،  در حال تغییر است.

اگر نمی‌دانید، به‌روزرسانی یکپارچه  فناوری است که توسط Google با اندروید 13 معرفی شده است. به‌روزرسانی‌های اصلی اندروید را قادر می‌سازد در پس‌زمینه روی یک پارتیشن سیستم جداگانه نصب شوند. پس از آماده شدن، اساساً یک راه‌اندازی مجدد سریع برای جابجایی به پارتیشن به‌روزرسانی شده را تجربه می‌کنید و زمان خرابی را به حداقل می‌رساند.

قابلیت آپدیت یکپارچه برای اولین بار در گلکسی A55 ارائه می شود

اکنون این ویژگی در حال گسترش است. در واقع، سامسونگ گلکسی A55 5G اولین گوشی سامسونگ بوده که ویژگی «به‌روزرسانی یکپارچه» را دریافت کرد. به لطف این ویژگی، کاربران A55 5G می‌توانند به‌روزرسانی‌ها را در پس‌زمینه دانلود و نصب کنند و با راه‌اندازی مجدد گوشی، تغییرات اعمال می‌شوند. بنابراین زمان انتظار برای دانلود حذف شده است. متأسفانه هنوز مشخص نیست که چه زمانی و در چه مناطقی این ویژگی برای دستگاه های گلکسی A55 5G در دسترس خواهد بود.

گلکسی A55 5G احتمالاً شروعی برای عرضه این ویژگی توسط سامسونگ است. ما انتظار داریم که آن را در بسیاری از مدل‌های آینده سامسونگ، از جمله سری گلکسی S24 ببینیم. با این حال، اگر گوشی فعلی شما چند ساله است، ممکن بوده نتوانید به این ویژگی دسترسی داشته باشید.

باید منتظر ماند تا سامسونگ این ویژگی را در سایر محصولات خود فعال سازد. اطلاعات بیشتری در حال حاضر در دست نیست.

خرید هاست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا