گوشی موبایل

نحوه استفاده از Spotify Connect برای کنترل پخش از راه دور

تصفیه آب خانگی ویتا

یکی از ویژگی های کلیدی موجود در Spotify، Spotify Connect است. اما این چی هست؟ در اینجا چیزی است که باید در مورد Spotify Connect بدانید و چگونه می توانید از این ویژگی برای کنترل پخش از راه دور و تغییر خروجی موسیقی بین دستگاه های مختلف استفاده کنید.

Spotify Connect چیست؟

Spotify Connect قابلیتی است که به شما امکان می دهد از راه دور پخش یک دستگاه را از دستگاه دیگر از طریق Wi-Fi کنترل کنید. با پخش موسیقی از سرورهای Spotify به جای دستگاه شما کار می کند.

با Spotify Connect، می‌توانید هنگام استفاده از دستگاه تلفن همراه خود برای کنترل پخش، موسیقی را روی کنسول Xbox، بلندگوی هوشمند یا تلویزیون پخش کنید. برای بلندگوهای هوشمند، Connect امکان پخش موسیقی را بدون مشکل جفت شدن بلوتوث فراهم می کند.

علاوه بر این، می‌توانید از Connect برای انتقال پخش از یک دستگاه به دستگاه دیگر در حین پرواز استفاده کنید، مانند تغییر پخش از تلفن خود به رایانه رومیزی. اگر در این سرویس تازه کار هستید، بسیاری از ویژگی های مخفی Spotify وجود دارد که باید آنها را امتحان کنید .

با فعال بودن Spotify Connect، می توانید پخش را در دستگاه راه دور از دستگاه فعلی کنترل کنید. می‌توانید آهنگ‌های Spotify را تکرار کنید ، مکث کنید، آهنگ‌ها را تغییر دهید و موارد دیگر. حتی می توانید صدا را به دستگاه اصلی خود برگردانید.

کنترل از راه دور پخش در Spotify در دستگاه های مختلف

ویژگی اتصال Spotify تجربه شنیداری شما را در سرویس استریم افزایش می‌دهد و شما را قادر می‌سازد فقط با چند ضربه صدا را از یک دستگاه به دستگاه دیگر منتقل کنید. در دستگاه‌های مختلف کار می‌کند، بنابراین حتی اگر یک بلندگوی هوشمند یا دستگاه پخش موسیقی دارید، احتمالاً اتصال فعال است.

 

ad banner

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا