گوشی موبایلهوش مصنوعی

گوشی موبایل S24 Ultra از هوش مصنوعی Gauss AI سامسونگ بهره می برد

هوش مصنوعی مولد همه توجه و بیشتر را از سوی برندهای بزرگ فناوری به خود جلب کرده است. و اکنون شرکت کره جنوبی سامسونگ نیز با معرفی مدل هوش مصنوعی مولد خود به نام “سامسونگ گاوس” وارد گفتگو شده است. Samsung Gauss در جریان رویداد Samsung AI Forum 2023 که در پردیس تحقیق و توسعه موسسه فناوری پیشرفته سامسونگ برگزار شد، رونمایی شد. بیایید در مورد آن بیشتر بدانیم.

علاوه بر این، انتظار می‌رود که مدل جدید هوش مصنوعی سامسونگ در سری گلکسی اس 24 آینده نیز نمایش داده شود. به گفته مدیران سامسونگ، تا سال 2024 سامسونگ قصد دارد هوش مصنوعی مولد را در ویژگی های اصلی موبایل خود بگنجاند. این به احتمال زیاد در مورد سری گلکسی اس 24 سامسونگ و گوشی های بعد از آن اتفاق خواهد افتاد.

سری گلکسی اس 24 سامسونگ در حال حاضر بسیار مورد انتظار بوده است و اگر سامسونگ قبل از عرضه، هوش مصنوعی را به آن معرفی کند، این محصول می تواند امتیاز فروش زیادی به دست آورد. اگر به جای تکیه بر مدل‌های زبان بزرگ مبتنی بر ابر و اجرای برخی از تصاویر و مدل‌های زبان اندرویدی مولد هوش مصنوعی به صورت محلی، ممکن است به یک چیز بزرگ تبدیل شود.

گوشی موبایل S24 Ultra از هوش مصنوعی Gauss AI سامسونگ بهره می برد

هوش مصنوعی Gauss AI سامسونگ چه کاری می تواند انجام دهد؟

Samsung Gauss از سه چیز تشکیل شده است:

Samsung Gauss عمدتاً این سه مورد را ارائه می دهد: Samsung Gauss Language، Samsung Gauss Code و Samsung Gauss Image. بیایید نگاهی به هر یک از این موارد بیندازیم.

  • Samsung Gauss Language: این مدل زبان انسان را درک و پردازش می کند و سپس پاسخ هایی را برای کاربران ایجاد می کند. بسیار شبیه به ChatGPT است. با آن می توانید ایمیل بنویسید، ویرایش کنید، اسناد را خلاصه کنید و غیره. این همچنین با ارائه کنترل دستگاه هوشمند هنگام اعمال بر روی محصولات به شما کمک می کند. به علاوه بر روی سرورهای ابری و همچنین تلفن‌ها، رایانه‌های شخصی و غیره کار می‌کند.
  • Samsung Gauss Code: این به طور خاص برای کدنویسان موجود در آنجا جالب خواهد بود. این یکی در زبان های کد تخصص دارد و همچنین با یک دستیار به نام کد ارائه می شود. این به صورت داخلی توسط سامسونگ برای توسعه سریع و آسان نرم افزار از طریق یک رابط تعاملی استفاده خواهد شد.
  • Samsung Gauss Image: با این کار می توانید هر تصویری را به راحتی ایجاد و ویرایش کنید. با یک پیام متنی کوچک، می توانید یک تصویر کاملا جدید ایجاد کنید. شما حتی می توانید سبک یک تصویر را تغییر دهید، تصاویر با وضوح پایین را به تصاویر با وضوح بالا تبدیل کنید، و چیزهایی را به یک تصویر موجود اضافه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا