شبکه های اجتماعی

تلگرام با آپدیت جدید امکان ارسال یکباره پیام صوتی و تصویری می دهد

پس از به‌روزرسانی ژانویه، تلگرام اکنون به شما امکان می‌دهد پیام‌های صوتی و تصویری یک‌باره ارسال کنید که پس از پخش، حذف می‌شوند. این زودگذری به شما امکان می‌دهد بهتر از یک مکالمه واقعی تقلید کنید، جایی که فقط یک بار چیزی را می‌گویید و طرف مقابل نمی‌تواند به آن گوش دهد.

برای ضبط پیام‌های یک بار مشاهده، باید انگشت خود را به سمت بالا بکشید تا ضبط قفل شود و سپس قبل از ارسال روی نماد مشاهده یکبار ضربه بزنید. وقتی گیرنده پیام‌ها را دریافت می‌کند، یک عدد 1 کوچک نشان می‌دهد که یک پیام یک‌باره است و پس از پخش، نمی‌توان آن را متوقف یا برگرداند و پس از اتمام ناپدید می‌شود. در حالی که این بسیار جالب به نظر می رسد، باید بدانید که هیچ چیزی مانع از ضبط پیام برای گوش دادن مجدد به آن در آینده نمی‌شود.

یکی دیگر از تغییرات جدید در آخرین آپدیت، امکان مشاهده زمان دقیق باز شدن پیام‌ها در چت‌های 1 به 1 است. می‌توانید تنظیمات حریم خصوصی خود را برای این ویژگی بر اساس وضعیت آخرین حضور خود تنظیم کنید. اگر آخرین زمان بازدید خود را برای کاربران خاصی پنهان کنید، می‌توانید وضعیت خواندن خود را نیز از این افراد پنهان کنید. برای اینکه ببینید پیام شما چه زمانی خوانده شده است، کافیست روی آن ضربه بزنید و در بالای پنجره بازشو بخوانید.

تلگرام با آپدیت جدید امکان ارسال یکباره پیام صوتی و تصویری می دهد

از دیگر تغییرات جدید برای کاربران رایگان تلگرام می‌توان به طراحی جدید مخاطبین اشتراک‌گذاری شده، پیام‌های ویدیویی بهبودیافته در iOS با کیفیت ویدیوی واضح‌تر، تعویض سریع‌تر دوربین جلو و عقب و کاهش لرزش دوربین اشاره کرد. برای کاربران macOS نیز 15 نماد در آن برنامه گنجانده شده است تا با تم شما مطابقت داشته باشد و در داک برجسته شود.

اگر از کاربران تلگرام هستید، با آپدیت جدید می‌توانید تجربه کاربری بهتری در پیام‌رسانی داشته باشید و پیام صوتی بهتری به دوستان ارسال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا