شبکه های اجتماعی

اینستاگرام در حال کار بر روی ویژگی نوشتن پیام با هوش مصنوعی است

اینستاگرام از زمانی که Meta AI توسط شرکت مادر راه‌اندازی شد، ویژگی‌های هوش مصنوعی (AI) را آزمایش کرده است. اکنون، افشاگری جدیدی منتشر شده که ادعا می‌کند پلتفرم رسانه‌های اجتماعی در حال کار بر روی یک ویژگی پیام‌نویسی با هوش مصنوعی است.

گفته می‌شود که به کاربران امکان می‌دهد پیام‌های نوشتاری خود را در پیام‌های مستقیم اینستاگرام (DM) بازنویسی و تغییرات سبکی ایجاد کنند. در همین حال، جدیدترین پلتفرم رسانه اجتماعی متا Threads نیز آزمایش یک ویژگی ذخیره پست را آغاز کرده که پست‌ها را برای مشاهده بعدا نشانک می‌کند.

اینستاگرام در حال کار بر روی ویژگی نوشتن پیام با هوش مصنوعی است

الساندرو پالوزی، توسعه دهنده موبایل، جزئیات این ویژگی را در روز پنجشنبه در X فاش کرد. او یک اسکرین شات را به اشتراک گذاشت که در آن متن انتخاب شده با گزینه Write With AI in a chat box قابل مشاهده است. پالوزی در پاسخ به سؤال کاربر دیگری در مورد عملکرد آن، گفت:

 احتمالاً پیام شما را به سبک‌های مختلف ترجمه می‌کند، شبیه به نحوه عملکرد Magic Compose Google.

در حالی که جزئیات مربوط به ویژگی نوشتن پیام با هوش مصنوعی مشخص نیست، با توجه به اینکه کاربر باید متن را برای نمایش گزینه انتخاب و برجسته کند، به نظر می‌رسد که هوش مصنوعی نمی‌تواند به تنهایی در قسمت متن پیام ایجاد کند. به این ترتیب، ویژگی بیشتر شبیه یک ویرایشگر متن هوش مصنوعی است. ابزارهای موجود مشابه ویژگی‌هایی مانند بازنویسی، خلاصه‌سازی، افزایش طول متن، تغییر تونالیته و ساختار سبک و همچنین افزودن محتوای متنی بیشتر به آن را ارائه می‌دهند.

لازم به ذکر است که هوش مصنوعی اینستاگرام از قبل می تواند از طریق فرآیند متفاوتی محتوا تولید کند. برای این کار، کاربران باید “Meta AI@” را تایپ کنند و سپس پیام را در هر چت تایپ کنند و هوش مصنوعی به آن پاسخ خواهد داد. سایر افراد حاضر در چت نیز می‌توانند پیام را ببینند. شایان ذکر است، این شرکت ادعا می‌کند که هوش مصنوعی فقط می‌تواند پیام را در جایی که برچسب گذاری شده است بخواند و بقیه متن ها خصوصی باقی می‌مانند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا