شبکه های اجتماعی

رابط کاربری تردز اینستاگرام در نسخه دسکتاپ بروز شد

تردز پلتفرم میکروبلاگینگ اینستاگرام که به عنوان رقیبی برای X عمل می کند، یک نمای جدید به سبک TweetDeck را علاوه بر سایر ویژگی ها برای کاربران دسکتاپ در روز پنجشنبه ارائه کرد.

این ویژگی که به کاربران امکان می‌دهد ستون‌ها را روی صفحه اصلی خود پین کنند، برای اولین بار در ۱۶می  زمانی که مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا فاش کرد پلتفرم شروع به آزمایش آن کرد، رویت شد. آدام موسری، مدیر اینستاگرام اعلام کرد که اکنون برای کاربران در سراسر جهان عرضه شده است.

در یک پست تردز، Mosseri فاش کرد که نمای جدید Threads شروع به انتشار کرده است و کاربران می‌توانند آنچه را که می‌بینند «سفارشی و شخصی‌سازی کنند». مدیر اینستاگرام در ادامه افزود: «ما ایده‌های بسیار خوبی داریم تا این وب‌سایت را به بهترین وب‌سایت برای اشتراک‌گذاری ایده تبدیل کنیم، بنابراین در ادامه با ما همراه باشید و اگر پیشنهادی دارید به ما اطلاع دهید».

طرح جدید قابلیت پین کردن فیدها را در صفحه اصلی به ارمغان می آورد و یک نمای دسکتاپ چند ستونی سفارشی ایجاد می کند که به نوعی شبیه TweetDeck است. کاربران اکنون می‌توانند صفحه‌هایی مانند فید Following، فید For You، اعلان‌های اخیر و پست‌های ذخیره‌شده را کنار هم در صفحه اصلی خود پین کنند.

رابط کاربری تردز اینستاگرام در نسخه دسکتاپ بروز شد

این کار را می توان از طریق یک نماد پین در پایین پنل سمت چپ، بالای گزینه More انجام داد. از طرف دیگر، آنها می توانند انتخاب کنند که از یک نمای فید نیز استفاده کنند.

تردز همچنین به‌روزرسانی‌های بلادرنگ فید را منتشر می‌کند، به این معنی که کاربران مجبور نیستند هر بار صفحه را برای دیدن محتوای جدید به‌روزرسانی کنند. با تغییر به‌روزرسانی خودکار در گوشه سمت راست بالای فید که در داخل گزینه سه نقطه قرار دارد، می‌توان به این ویژگی دسترسی داشت.

طبق گزارش‌ها، پلتفرم میکروبلاگینگ در حال آزمایش ویژگی دیگری است که به کاربران اجازه می‌دهد تصاویر را از اینستاگرام ارسال کنند.

 

منبع
gadgets360

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا