شبکه های اجتماعی

یوتیوب امکان هایپ کردن ویدئوها در مناطق مشخص توسط کاربران را ممکن ساخت

مدتی است که یوتیوب ویژگی‌های جدیدی مانند افزودن Shorts به دانلودهای هوشمند را برای بهبود تجربه کاربر و سازنده در این پلتفرم آزمایش می‌کند. در همین راستا، این شرکت اخیراً اعلام کرده است که ویژگی «Hype» را در مناطق جغرافیایی انتخاب شده ارائه کرده است. این ویژگی که در برزیل، تایوان و ترکیه در دسترس است، به سازندگان کوچک‌تر کمک می‌کند تا از جامعه حمایت کنند و همچنین توسط مخاطبان جدید کشف شوند.

یوتیوب خاطرنشان می کند که Hype مشابه قابلیت های Like و Share موجود است. با این حال، این فقط برای «زیر مجموعه‌ای از سازندگان محتوای YouTube Partner Program با کمتر از 500000 مشترک» در دسترس است. همچنین چند محدودیت برای استفاده مشترکین از این ویژگی وجود دارد.

یوتیوب امکان هایپ کردن ویدئوها در مناطق مشخص توسط کاربران را ممکن ساخت

کاربران فقط می توانند ویدیویی را که در هفت روز گذشته پست شده، تبلیغ کنند. نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که ویدیوهای هایپ در صفحه کاوش رتبه بندی می شوند اما در بخش پرطرفدار رتبه بندی نمی شوند. Hypes همچنین به عنوان شاخصی برای الگوریتم های جستجو و کشف پلت فرم استفاده نخواهد شد. بنابراین، در حالی که ویدیوهای هایپ می‌توانند دید سازنده را از طریق صفحه کاوش افزایش دهند، اما مستقیماً بر مکانیسم‌های جستجو و کشف گسترده‌تر YouTube که ویدیوهای شایسته را به اوج می‌رساند، تأثیر نمی‌گذارند.

یوتیوب هنوز جزئیات بیشتری را درباره این ویژگی اعلام نکرده است، مانند اینکه آیا کاربران باید یک ویدیو به Hype پرداخت کنند یا اینکه فقط برای مشترکین YouTube Premium در دسترس است. اگرچه برنامه‌هایی برای عرضه گسترده‌تر این ویژگی در حال حاضر ناشناخته است، YouTube اعلام کرد که به آزمایش و جمع‌آوری بازخورد ادامه می‌دهد تا مشخص کند که آیا این عملکرد می‌تواند در سایر مناطق جغرافیایی یا برای زیرمجموعه‌های مختلف سازندگان در مرحله بعد در دسترس باشد یا خیر.

منبع
androidauthority

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا