شبکه های اجتماعی

سیستم کاریابی X راه اندازی شد

ابزار جستجوی کار شبیه لینکدین که X در حال آزمایش با آن بوده استحالا زندگی کن. نسخه بتا این ویژگی راه اندازی شددر ماه آگوستبرای کاربران تایید شده، اما نسخه وب ابزار اکنون در X برای همه باز است، طبق گفته شرکت، انتظار می‌رود به زودی iOS و Android در دسترس قرار گیرد.

به نظر می‌رسد ویژگی جستجوی کار در حال حاضر با موقعیت‌های باز در شرکت‌های فناوری متعدد، از جمله شرکت‌هایی که توسط ایلان ماسک اداره می‌شوند، پر شده است. در حال حاضر نقش هایی برای SpaceX، Tesla و Neuralink و همچنین X و جدیدترین سرمایه گذاری ماسک فهرست شده است.x.ai.

در حالی که ماسک قبلاوعده داده است”ما مطمئن خواهیم شد که رقیب X برای لینکدین خوب است”، به نظر می رسد در حال حاضر بسیار اساسی باشد. کاربران می‌توانند فهرست‌ها و توضیحات مشاغل را مرور کنند، اما برای تکمیل یک برنامه به سایت‌های شخص ثالث هدایت می‌شوند، حتی برای نقش‌هایی در X. در جاهای دیگر، شرکت در حال آزمایش است.”کارت های شغلی”به طوری که پست های فردی به راحتی در سراسر پلت فرم قابل اشتراک گذاری باشد.

اما نشانه هایی وجود دارد که این شرکت برنامه های بلندپروازانه تری برای ویژگی های حرفه ای در “اپلیکیشن همه چیز” خود دارد. این شرکت اخیراً خود را به روز کرده استسیاست حفظ حریم خصوصیتوجه داشته باشید که ممکن است داده‌های مربوط به سابقه اشتغال کاربران را برای «برنامه‌ها و توصیه‌های شغلی» جمع‌آوری کند. این ممکن است به نوعی ویژگی استخدام برای X یا سایر ویژگی‌های پیشرفته‌تر کاریابی اشاره کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا