شبکه های اجتماعی

فیلترها و مجموعه ابزارهای آپدیت جدید اینستاگرام را ببینید

یک دقیقه از زمانی که اینستاگرام فیلترهای جدیدی دریافت کرده است، می گذرد، اما اکنون آنها به همراه یک سری ویژگی های جدید دیگر اینجا هستند.

اینستاگرام به تازگی اعلام کرد که چندین ویژگی جدید در حال آزمایش هستند و چندین ویژگی دیگر اکنون برای سازندگان یا هر کسی که می‌خواهد از این برنامه استفاده کند در دسترس است. بهبودها در حلقه‌ها، عکس‌های خوراک، چرخ فلک‌ها و داستان‌ها انجام می‌شود. اگر به این نوع کار علاقه دارید، ابزارهای جدید ردیابی عملکرد نیز وجود دارد.

فیلترها و مجموعه ابزارهای آپدیت جدید اینستاگرام را ببینید

برای Reels و Stories، اینستاگرام در حال آزمایش ویژگی‌های ویرایش ویدیو و روش جدیدی برای ایجاد میم است. این شامل ابزارهای جدیدی برای پوسته پوسته شدن، برش دادن و چرخش گیره ها می شود. متا همچنین در حال اضافه کردن واگرد و مجدد است، با این هدف که به شما کمک کند در زمان ویرایش ویدیوها در زمان خود صرفه جویی کنید.

Meta همچنین با افزودن ابزارهایی که به شما امکان می دهد کلیپ های صوتی اضافه کنید یا یک کلیپ با صدا را از مرکز کلیپ بکشید، میم ها را هدف قرار می دهد. طرفداران می‌توانند از آن‌ها برای ساختن ریمیکس محتوا، از جمله آنچه که شما به اشتراک گذاشته‌اید، استفاده کنند. و ایجاد برچسب عکس با استفاده از ابزار Segment Anything آسانتر شده است.

اگر متن مورد نظر شماست، شش فونت متن جدید برای انتخاب وجود دارد و البته فیلترهای جدید. اگرچه در بیانیه مطبوعاتی تعدادی فیلتر جدید ارائه نشده است، اما می‌گوید: «از ویرایش‌های رنگی ظریف گرفته تا گزینه‌هایی برای سبک‌های رسا، این به‌روزرسانی‌ها امتحان کردن ظاهرهای مختلف برای پست‌هایتان را برای شما آسان می‌کنند».

برای آسان‌تر کردن ایجاد، ویژگی‌های سازمانی جدید به شما کمک می‌کنند کلیپ‌های صوتی را پیدا کنید، قابلیت‌های صوتی را بیابید، و ویدیوها یا پست‌هایی را که ممکن است ایجاد کرده باشید، پیدا کنید، به آنها دسترسی پیدا کنید و ویرایش کنید.

برای سازندگان در میان ما، معیارهای جدیدی در Reels وجود دارد که به شما کمک می‌کند ببینید حلقه‌های شما چند بار علاوه بر تعداد بازی‌های اولیه که دریافت می‌کند، دوباره پخش شده‌اند. و «در ماه‌های آینده» این قابلیت نیز وجود خواهد داشت که ببینید چند نفر به صورت لحظه‌به‌لحظه به تماشای قرقره‌های شما می‌پردازند.

برخی از این ویژگی‌ها به نظر می‌رسد امروزه در دسترس هستند (فیلترهای جدید، فونت‌های متنی جدید و غیره) در حالی که برخی دیگر به‌عنوان در حال آزمایش فهرست شده‌اند، اگرچه مشخص نیست که آیا آنها از طریق کل پایگاه مشترکین آزمایش می‌شوند یا خیر. همچنین، تعدادی از ویژگی‌ها، مانند تعداد ساعت‌ها، به‌عنوان «در ماه‌های آینده» در دسترس هستند، به این معنی که اکنون اینجا نیستند، اما ممکن است به زودی آنها را ببینیم.

خرید هاست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا