شبکه های اجتماعی

YouTube ویژگی Playables را برای مشترکین Premium راه اندازی کرد

مدت کوتاهی پس از اینکه یوتیوب سرکوب مسدودکننده‌های تبلیغات را اعلام کرد ، این پلتفرم برنامه‌هایی را برای بهبود سرویس Premium پولی خود به اشتراک گذاشت تا مردم را تشویق کند که شروع به پرداخت برای YouTube کنند. بنابراین، به نوعی، نه تنها تبلیغات را نادیده می گیرید، بلکه به برخی از ویژگی های جالب نیز دسترسی پیدا می کنید.

Playables ظاهراً یکی از آن ویژگی‌ها است و طبق گزارش‌ها، اکنون برای مشتریان پولی عرضه می‌شود. Playables یک بخش مستقل در برنامه YouTube یا وب سایت دسکتاپ شما است که به شما امکان می دهد بازی های آرکید انجام دهید. برخی از کاربران Premium اکنون اعلان‌هایی از YouTube دریافت می‌کنند که می‌گویند اکنون می‌توانند Playables را از طریق تنظیمات فعال کنند.

YouTube ویژگی Playables را برای مشترکین Premium راه اندازی کرد

هنگامی که به تب Playables اجازه دهید، می توانید یکی از 37 بازی موجود در حال حاضر را شروع کنید که یکی از آنها Angry Birds Showdown است. بهترین بخش این است که شما نیازی به دانلود چیزی ندارید – همه بازی ها در مرورگر دسکتاپ یا برنامه YouTube تلفن همراه اجرا می شوند.

ما رویکرد مشابهی را از نتفلیکس دیدیم ، اما هنوز باید ببینیم که آیا این رویکرد به خوبی انجام می شود یا خیر. در واقع، حتی یوتیوب نیز در مورد آن مطمئن نیست، بنابراین می گوید این سرویس تا 28 مارس 2024 در دسترس خواهد بود و احتمالا تصمیم خواهد گرفت که آیا جدول Playables را پس از آن حفظ کند یا خیر.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا