شبکه های اجتماعی
موضوعات داغ

ورود به حساب کاربری واتساپ با نام کاربری (بدون نیاز به شماره تلفن)

طبق گزارش‌ ها، پلتفرم پیام‌ رسانی فوری واتساپ متعلق به متا در حال کار بر روی یک ویژگی نام کاربری جدید است. انتظار می رود این ویژگی به کاربران اجازه دهد تا افراد دیگر را با نام کاربری خود جستجو کنند.

بر اساس یک نشریه معروف واتس اپ، WABetaInfo، نوار جستجوی واتس اپ به احتمال زیاد به کاربران اجازه می دهد تا سایر کاربران را با نام کاربری خود جستجو کنند و نیازی به اشتراک گذاری شماره تلفن های شخصی را از بین ببرد.

ورود به حساب کاربری واتساپ با نام کاربری

توجه به این نکته ضروری است که انتخاب نام کاربری کاملا اختیاری است و کاربران همیشه این آزادی را دارند که هر زمان که بخواهند نام کاربری فعلی خود را حذف کنند.

انتظار می‌رود که امکان جستجوی نام‌های کاربری با ایجاد امکان ارتباط و اتصال افراد بدون فاش کردن شماره تلفن خود، حریم خصوصی کاربران را افزایش دهد.

علاوه بر این، این ویژگی احتمالاً با از بین بردن لزوم تبادل صریح شماره تلفن، فرآیند ارتباط با دوستان، خانواده یا افراد دیگر را ساده‌تر می‌کند.

همچنین، برخی از کاربران ممکن است در ابتدا از طریق نام کاربری در تعامل با مخاطبین جدید یا ناآشنا احساس راحتی بیشتری داشته باشند.

در این گزارش آمده است که ویژگی جستجوی کاربران با نام کاربری آنها در حال حاضر در دست توسعه است و انتظار می‌رود در به‌روزرسانی آینده این برنامه در دسترس قرار گیرد.

اخیراً واتساپیک ویژگی کد مخفی را برای چت های قفل شده اعلام کرده است. هدف این ویژگی کمک به کاربران برای محافظت بهتر از مکالمات حساس خود است. با استفاده از ویژگی کد مخفی، می‌توانید یک رمز عبور منحصر به فرد متفاوت از آنچه برای باز کردن قفل گوشی هوشمند خود استفاده می‌کنید تعیین کنید تا به چت‌های قفل شده خود لایه‌ای از حریم خصوصی بدهید.

همچنین، می توانید پوشه Locked Chats را از لیست چت خود پنهان کنید تا فقط با تایپ کد مخفی در نوار جستجو، آنها را پیدا کنید. علاوه بر این، اگر چت جدیدی وجود دارد که می‌خواهید آن را قفل کنید، اکنون می‌توانید به جای بازدید از تنظیمات چت، آن را برای قفل کردن طولانی فشار دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا