تکنولوژی

ویژگی جدید TikTok : ارسال پست های متنی !

اپلیکیشن استریمینگ ویدیویی تیک تاک که توسط یک شرکت چینی به نام بایت‌دنس اداره می‌شود، اعلام کرده است که قصد دارد امکان ارسال پست‌های متنی را اضافه کند، در حالی که رقابت بین گروه‌های رسانه‌های اجتماعی به شدت در حال افزایش است.

این پلتفرم ادعا می‌کند که این ویژگی جدید به کاربران “یک راه دیگر برای معرفی خودشان است” می‌دهد.

ماه گذشته، تیک تاک یک سرویس جدید استریمینگ موسیقی را به نام “تیک تاک موزیک” رقم زد تا با پلتفرم‌هایی مانند اسپاتیفای و آپل موزیک رقابت کند.

این تغییرات به همراه تغییر آرم معروف اپلیکیشن توییتر به دست ایلان ماسک و تغییر نام این شبکه به X، اتفاق افتاد.

حالا کاربران تیک تاک در این اپلیکیشن سه گزینه دارند – ارسال عکس، ویدیو یا متن.

ویژگی جدید TikTok  ارسال پست های متنی !

همچنین آنها می‌توانند پست‌های خود را با افزودن صدا، مکان یا Duets که ویدیوهای واکنش به پست‌های دیگر کاربران تیک تاک هستند، سفارشی‌سازی کنند.

“این ویژگی‌ها باعث می‌شوند که پست‌های متنی شما همانند پست‌های ویدیویی یا عکسی، پویا و تعاملی باشند”، اعلام کرد تیک تاک در اظهارنامه‌ای که در روز دوشنبه منتشر کرد.

ماه گذشته، تیک تاک که توسط شرکت چینی بایت‌دنس اداره می‌شود، سرویس استریمینگ موسیقی جدیدی به نام “تیک تاک موزیک” را در برزیل و اندونزی عرضه کرد.

هفته گذشته نیز این شرکت نسخه بتا این سرویس را در سنگاپور، مکزیک و استرالیا راه‌اندازی کرد.

نماینده این شرکت گفت که این سرویس به کاربران اجازه می‌دهد “موسیقی‌هایی که در تیک‌تاک کشف کرده‌اند را گوش کنند، به اشتراک بگذارند و دانلود کنند و همچنین ترک‌ها و هنرمندان مورد علاقه‌شان را با جامعه تیک‌تاک به اشتراک بگذارند”.

اپلیکیشن در حال تست ویژگی‌های دیگری از جمله حالت چشمک‌زن آزمایشی با کاربران انتخابی در سراسر جهان است.

در سال 2021، تیک‌تاک به عنوان مقصد آنلاین محبوب‌ترین جهانی شد و بیشترین تعداد بازدید را نسبت به گوگل – که عملا بزرگ‌ترین موتور جستجو در ایالات متحده آمریکا است – داشت.

همان سال، این اپلیکیشن اعلام کرد که بیش از یک میلیارد کاربر فعال دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا