تکنولوژیهوش مصنوعی

دستیار صوتی شیائومی با بروزرسانی جدید قصد دارد با ChatGPT و Bard رقابت کند

«لی جون»، مدیرعامل شیائومی، می‌گوید این شرکت روی توسعه و به‌روزرسانی هوش مصنوعی مولد برای دستیار صوتی XiaoAI شیائومی کار می‌‌کند.

با این به‌روزرسانی باید دید آیا این دستیار هوشمند می‌تواند به رقیبی برای هوش مصنوعی ChatGPT و Bard تبدیل شود یا خیر. درحال‌حاضر دستیار هوشمند شیائومی به سوالات کاربران پاسخ می‌دهد و کاربران می‌توانند با XiaoAI مشابه با هوش مصنوعی ChatGPT و Bard چت کنند.

اکنون با آنچه مدیرعامل این شرکت وعده داده است، به احتمال زیاد دستیار صوتی XiaoAI هوشمندتر شود و بتواند قابلیت‌های هوشمندانه‌تری از خود نشان دهد دستیار صوتی XiaoAI شیائومی با به‌روزرسانی جدید هوشمندتر می‌شود شیائومی در رویدادی از گوشی تاشوی میکس فولد ۳ رونمایی کرد که باریک‌ترین گوشی هوشمند تاشو با فرمت بازشو افقی است.

XiaoAI

در این بین یکی دیگر از موضوعاتی که در رویداد مطرح شد، دستیار صوتی XiaoAI بود که ظاهراً قرار است با به‌روزرسانی‌های جدید عرضه شود. باید دید با این به‌روزرسانی‌ها، دستیار صوتی این شرکت می‌‌تواند با سایر فناوری‌های مبتنی بر هوش مصنوعی معمول به رقابت بپردازد یا خیر. دستیار هوش مصنوعی XiaoAI جدید اینطور که معلوم است می‌تواند به جمع‌بندی و ترجمه در زمان واقعی کمک کند.

برای محصولات شیائومی، این دستیار هوشمند می‌تواند به کمک کاربران بیاید و قابلیت‌های مفیدی را ارائه دهد. لازم به گفت است که؛ شیائومی مدل زبان هوش مصنوعی را در گوشی‌های مختلفی بررسی می‌کند تا بتواند بهترین امکانات را در اختیار کاربران قرار دهد. نسخه جدید XiaoAI ابتدا در گوشی‌های هوشمند میکس فولد ۳، شیائومی ۱۳، شیائومی ۱۲، ردمی K60 و ردمی K50 بررسی می‌شود.

اسپیکرهای شیائومی Sound نیز در دور اول بررسی‌ها شرکت می‌کنند. باید دید درنهایت شیائومی می‌خواهد چه امکاناتی را مبتنی بر هوش مصنوعی در اختیار کاربران خود قرار دهد و آیا این شرکت موفق می‌شود به دستاوردهای خوبی در این زمینه دست پیدا کند تا در میدان رقابت از سایر رقبا جا نماند یا خیر

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا