تکنولوژی
موضوعات داغ

Apple Watch AFib History اکنون در هند در دسترس است.

Apple Watch دارای امکانات متنوعی است که می‌تواند معیارهای سلامت مختلفی مانند اکسیژن خون (SpO2)، ضربان قلب، زمان خواب، نرخ تنفس و موارد دیگر را ردیابی کند. اکنون، اپل اعلام کرده است که قابلیت AFib History در هند در دسترس است.

این قابلیت به کاربران امکان می‌دهد بررسی کنند که قلب آن‌ها چقدر به صورت متناوب نشانه‌های AFib را نشان می‌دهد و عوامل زندگی را ثبت کنند که می‌تواند بر شرایط قلبی تأثیر بگذارد. کاربران همچنین می‌توانند یک فایل PDF از الگوهای AFib خود را با پزشک خود به اشتراک بگذارند.

شرکت کوپرتینویی قابلیت AFib History را در خارج از کشور با عرضه watchOS 9 در سال قبل معرفی کرد. این قابلیت ردیابی سلامت با ساعت هوشمند Apple Watch سری 4 و مدل‌های جدیدتر در کشور سازگار است.

Apple Watch AFib History اکنون در هند در دسترس است.

AFib یک ضربان نامنظم در قلب است که دهلیزهای بالایی قلب با دهلیزهای پایینی هماهنگی ندارند. این می‌تواند منجر به شکست قلبی یا ایجاد خون‌گردها در قلب شود. اپل قابلیت AFib History را با watchOS 9 در سال قبل در جریان WWDC 2022 پس از دریافت موافقت اداره غذا و داروی آمریکا (FDA) معرفی کرد.

اکنون، اپل اعلام کرده است که قابلیت AFib History در هند در دسترس است. با استفاده از این قابلیت، کاربران می‌توانند فراوانی نشانه‌های ضربان قلب نامنظم خود را ردیابی کنند. این قابلیت در حال حاضر برای کاربران Apple Watch سری 4 و مدل‌های جدیدتری که با watchOS 9 کار می‌کنند، در کشور در دسترس است.

افرادی که قبلاً تشخیص AFib را دریافت کرده‌اند، می‌توانند با استفاده از این قابلیت، وضعیت فیبریلاسیون دهلیزی خود را در یک دوره خاص مشخص کنند.

کاربران همچنین می‌توانند یک فایل PDF از الگوهای AFib خود را با پزشک خود به اشتراک بگذارند. آن‌ها همچنین می‌توانند عوامل سبک زندگی را که ممکن است بر وضعیت سلامتشان تأثیر بگذارد، ردیابی کنند.

خرید هاست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا