تکنولوژی

اپلیکیشن Threads برای iOS با آخرین به‌روزرسانی: قابلیت ترجمه، دنبال کردن تب‌ها و…

اپلیکیشن Threads، یک اپلیکیشن میکروبلاگینگ محبوب که توسط شرکت Meta در ابتدای این ماه معرفی شد، به‌روزرسانی دوم خود را برای iOS دریافت کرده است. این به‌روزرسانی همراه با رفع برخی مشکلات، چندین ویژگی جدید را به اپلیکیشن اضافه کرده است.

کامرون روث، توسعه‌دهنده Threads، جزئیاتی درباره عرضه به‌روزرسانی جدید اپلیکیشن برای iOS را به اشتراک گذاشته است. این به‌روزرسانی پس از کاهش چشمگیر تعداد کاربران فعال روزانه در اپلیکیشن به دلیل عدم وجود ویژگی‌های مهم موجود در پلتفرم‌های رقیب اعلام شده است.

کامرون روث، توسعه‌دهنده Threads، در آخرین پست خود در این پلتفرم میکروبلاگینگ، اعلام کرده است که یک به‌روزرسانی جدید به Threads ارائه می‌شود. او همچنین فهرستی از ویژگی‌های جدیدی که این به‌روزرسانی به اپلیکیشن اضافه می‌کند را به اشتراک گذاشته است که شامل قابلیت ترجمه متن، تب دنبال‌کننده‌ها در صفحه فعالیت، امکان دنبال کردن کاربرانی که دنبال نشده‌اند و بسیاری موارد دیگر است.

اضافه شدن تب دنبال‌کننده‌ها در صفحه فعالیت به کاربران اجازه می‌دهد حساب‌هایی را که به تازگی آن‌ها را دنبال کرده‌اند مشاهده کنند.

علاوه بر این، به‌روزرسانی همچنین قابلیت فعال‌سازی اعلان‌ها برای حساب‌هایی که دنبال نمی‌شوید را اضافه می‌کند. علاوه بر این، کاربران اکنون می‌توانند مستقیماً حساب‌ها را از لیست دنبال‌کنندگان خود دنبال کنند. همچنین، برچسب‌های باقابلیت کلیک برای تبلیغات درون برنامه‌ای نیز به پلتفرم افزوده شده است.

اما این همه نیست، این به‌روزرسانی همچنین باعث رفع مشکلات مختلف و کاهش اندازه فایل دودویی می‌شود تا تجربه کاربری بدون مشکلی فراهم شود.

روث همچنین گفت که کاربران ممکن است نیاز به راه‌اندازی مجدد اپلیکیشن یا صبر تا پایان روز برای دریافت به‌روزرسانی جدید داشته باشند. این به‌روزرسانی از طریق پرچم‌های ارسالی از سرورها عرضه می‌شود.

اخیراً گزارش شده است که این اپلیکیشن به دلیل عدم وجود ویژگی‌های مهم، کاهشی در تعداد کاربران فعال روزانه داشته است. اعلام شده است که تعداد کاربران فعال روزانه در تاریخ ۷ ژوئیه از ۴۹ میلیون نفر به ۲۳.۶ میلیون کاربر فعال (در پلتفرم اندروید) در تاریخ ۱۴ ژوئیه کاهش یافته است.

اپلیکیشن Threads در ابتدای این ماه معرفی شد و گفته شده است که در عرض چند ساعت بیش از ۱۰ میلیون کاربر جذب کرده است. همچنین، این اپلیکیشن در کمتر از یک هفته پس از عرضه، بیش از ۱۰۰ میلیون ثبت نام را تجاوز کرده است.

 

خرید هاست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا