تکنولوژیشبکه های اجتماعی

مدیر عامل اینستاگرام: اندروید از iOS بهتر است !

آدام موسری معتقد است سیستم عامل اندروید این روزها بهتر از iOS اپل است.

آقای Adam Mosseri مدیر عامل کمپانی جهانی اینستاگرام اخیرا اپلیکیشن تردز را وارد دنیای تکنولوژی کرده است و کاربران زیادی نیز به آن پیوسته‌اند. حال به تازگی MKBHD یکی از فعال‌ترین افراد در حوزه تکنولوژی به تازگی پستی با عنوان بهترین تصور از دنیای تکنولوژی گذاشته و آقای موزری در زیر آن، کامنتی با مضمون «در حال حاضر اندروید از آی او اس بهتر است» گذاشته است!

مدیر عامل اینستاگرام: اندروید از iOS بهتر است
مدیر عامل اینستاگرام: اندروید از iOS بهتر است

همین موضوع باعث شده تا سیلی از موافقان و مخالفان با این موضوع، به کامنت آقای Adam Mosseri واکنش نشان دهند. برخی دیگر از طرفداران ios، به بهتر بودن اندروید در ترک کردن اطلاعات و نمایش تبلیغات و از سوی دیگر، خدمات ضعیف برای دارندگان محصولات مبتنی بر اندروید اشاره کرده‌اند.

اما یکی از کاربران و طرفداران اندروید در زیر این کامنت، به این موضوع اشاره کرده است که پس از 10 سال کار پلتفرم اندروید، خسته شده و قصد دارد به آی او اس بازگردد.

نبرد میان طرفداران آی او اس و اندروید همواره داغ و جذاب است و این کامنت آقای موزری، شعله این نبرد را سوزان‌تر از پیش می‌کند. آقای Mosseri با ارسال این کامنت، حمایت خود از اندروید در مقایسه با iOS را اعلام کرده است.

پیش از آن که آقای موزری مدیریت اینستاگرام را بر عهده گیرد، اپلیکیشن Instagram ابتدا برای آی او اس و سپس برای اندروید در دسترس کاربران قرار گرفت. البته این اتفاق از آن زمان تا به حال بارها تکرار شده و هنوز هم در جریان است.

در حال حاضر، محصولات مبتنی بر اندروید 71 درصد بازار را به خود اختصاص داده است. البته علت این امر را می‌توان به عرضه محصولات ارزان قیمت اشاره کرد. به عنوان مثال در کشور هند که یک نقطه اقتصادی تازه در دنیا به حساب می‌آید، پلتفرم اندروید 95 درصد این مارکت را در اختیار دارد.

خرید هاست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا