تکنولوژی

چت‌ها و پیام‌های شما در ردیت حذف خواهد شد!

ردیت می‌خواهد چت‌ها و پیام‌های کاربران را حذف کند. ردیت گزارش‌های کاربران درباره حذف شدن همه چت‌ها و پیام‌های مربوط به قبل از سال 2023 را تأیید کرده است.

اپلیکیشن ردیت اخیرا در صفحه خود اعلام کرده بود که در حال حرکت به سمت یک معماری چت جدید و آپدیت جدید است و حذف پیام‌های قدیمی‌ باعث انتقال برنامه به صورت روان‌ تر و سریع‌ تر به معماری جدید خواهد شد.

این تغییرات ظاهرا از دهم تیرماه آغاز شده‌ است، اما بسیاری از کاربران چند روز بعد متوجه آن شدند. و این در حالی است که پیام های قدیمی کاربران حدف شده است.

البته این گونه به نظر می‌ رسد که راهی برای بازیابی برخی از این پیام‌ها وجود دارد و آن این است که شما از طریق یک فرم آنلاین می‌توانید آرشیو اکانت خود را از ردیت درخواست کنید که ممکن است شامل مکالمات قبل از سال 2023 باشد. بنابراین چت‌های شما برای همیشه از بین نخواهند رفت. و می توانید چت هایتان را بازیابی کنید.

با این حال، عدم اعلام رسمی حذف پیام‌ها و چت‌های از سوی ردیت باعث شد تا برخی اپلیکیشن‌های ردیت تنها پس از ناپدید شدن پیام‌‌هایشان متوجه این موضوع شوند و امکان پشتیبان‌گیری از تاریخچه‌ چت‌های خود را نداشته باشند.

چت‌ها و پیام‌های شما در ردیت حذف خواهد شد!

ردیت همچنین ادعا کرده است که سیستم فعلی کوین خود را حذف خواهد کرد. بنابراین، کاربران دیگر نمی‌توانند کوین‌ های جدید بخرند و همه جایزه‌ ها و سکه‌ های آن‌ ها پس از 12 مردادماه از بین خواهد رفت و نابود خواهد شد.

همچنین ردیت معتقد است که سیستم فعلی منجر به آشفتگی زیادی شده و محتواهای تولیدشده چندان ارزشمند نیستند. انتظار می‌رود سیستم جایگزین ساده‌تر و بهتر باشد، هرچند که این تغییر ممکن است باعث نارضایتی کاربرانی شود که از جوایز و مدال‌های خاص ردیت استفاده می‌کردند. و باعث پایین آمدن آمار کاربران ردیت بشود. با این حال ردیت از تصمیم خود صرف نظر نخواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا