تکنولوژی

وان پلاس ۱۲ احتمالا زودتر از موعد روانه بازارهای جهانی خواهد شد

برخلاف نسل قبلی، پرچمدار موردانتظار وان پلاس در ماه ژانویه سال ۲۰۲۴ برای بازارهای بین‌المللی معرفی می‌شود.

افشاگری به نام Yogesh Brar برنامه زمانی معرفی محصولات مختلف وان پلاس را فاش کرده است. وان پلاس ۱۲ در ماه دسامبر سال جاری برای بازار چین معرفی خواهد شد و سپس با وقفه‌ ای حدود دو ماهه در ماه فوریه سال ۲۰۲۴ آماده عرضه به بازار جهانی می‌شود.

نکته جالب اینکه، وان پلاس ۱۱ نیز با زمان‌ بندی مشابه در اوایل ماه فوریه سال ۲۰۲۳ برای بازارهای جهانی رونمایی شد.

وان پلاس ۱۲ احتمالا زودتر از موعد روانه بازارهای جهانی خواهد شد
وان پلاس ۱۲ احتمالا زودتر از موعد روانه بازارهای جهانی خواهد شد

در این میان افشاگری دیگر به نام Max Jambor این گزارش را رد کرده و ادعا کرده است که وان پلاس ۱۲ زودتر از آنچه قبلا تصور می‌شد در اختیار بازارهای بین‌ المللی قرار خواهد گرفت. این افشاگر اعلام کرده است که گوشی وان پلاس به جای ماه فوریه در ماه ژانویه سال ۲۰۲۴ از راه خواهد رسید.

این افشاگر البته قبلا تایید کرده بود وان پلاس ۱۲ در ماه دسامبر برای بازار چین معرفی خواهد شد و ظاهرا تغییری در زمان‌بندی رونمایی این گوشی در بازار خانگی وجود نخواهد داشت.

به گزارش Yogesh Brar  اولین گوشی تاشو این برند یعنی وان پلاس اوپن نیز در ماه اوت معرفی خواهد شد. در این راستا، شایعات پیشین اذعان داشته‌اند که وان پلاس اوپن در تاریخ ۲۶ اوت (۴ شهریور) رونمایی می‌شود.

به علاوه، در همین بازه زمانی شاهد رونمایی از محصول پرچمدار وان پلاس Ace 2 پرو نیز خواهیم بود که اولین گوشی وان پلاس با رم ۲۴ گیگابایتی به شمار می‌رود.

خرید هاست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا