گردشگری

تماشایی ترین مکان‌ها در فیلیپین

بیشتر افرادی که به سفر علاقمند هستند، تمایل دارند یک بار هم شده به کشور 7000 جزیره فیلیپین سفر داشته باشند. منطقه‌ای که در شرق آسیا قرار گرفته و با داشتن هزاران جزیره آن قدر مناطق تماشایی دارد که ساعت‌ها و حتی روزها صرف تماشا کردن آن بپردازید.
به نوعی باید آن را بهشت سواحل آفتابی هم تلقی کرد که بهترین‌ها را در سفر برای شما رقم خواهد زد. فیلیپین را بیشتر باید به افرادی توصیه کرد که هیجان فراوانی به شنا دارند و تمایل دارند در سواحلی آفتابی قدم بگذارند.
در ادامه قصد داریم شما را با تماشایی‌ترین مکان‌های فیلیپین آشنا سازیم.

1-پالاوان

اولین مکان دیدنی که باید به آن اشاره کرد، پالاوان نام دارد. یک شهرستانی که روی جزیره قرار گرفته و انتها به میندرو تا بورنئو که در بین چین جنوبی و مناطق سولو قرار دارند، می‌رسد. این شهرستان برای جستجو و کندوکاو فوق العاده است. حتی پیشنهاد می‌شود در سواحل آن به غواصی بپردازید. گذشته از آن تماشا کشتی غرق شده ژاپنی در جنگ جهانی دوم هم تماشایی است.
نقطه عطف این شهرستان وجود ال نیدو بوده که در بین صخره‌های آهکی و خلیج باکوئیت قرار گرفت.

تماشایی ترین مکان‌ها در فیلیپین

2-بوراکای 

بدون شک قدم زدن در جزیره زیبای بوراکای فیلیپین بسیار برای شما تماشایی خواهد بود. جزیره‌ای با سواحد سپید و چشم نواز که دارای قایق‌های رنگارنگ است و نظر هر فردی را به خود جلب می‌سازد. بنابراین همین ویژگی‌های گفته شده بوراکای را به یکی از جزیره‌های پربازدید در فیلیپین تبدیل کرد.

البته باید بیان داشت که بخش مرکزی سواحل سپید پرجمعیت‌ترین قسمت است که در آن می‌توان به خرید و گشت و گذاری لذت‌بخش پرداخت. هرچه از این قسمت فاصله بگیرید امکانات کمتری شامل حال شما شده و مناطق شگفت‌انگیزتری را مشاهده خواهید کرد.

3- میندورو

این جزیره را دو بخش شرقی و غربی تشکیل داده که بوسیله یک سری رشته کوه از هم جدا می‌شوند. قسمت شمالی دور افتاده محسوب شده و مکان اولیه زندگی قبایل مانگایان به حساب می‌آمد. همچنین جزیره مورد اشاره را باید یکی از مهمترین منطقه گردشگری شهر پوئرتو گالرا هم محسوب کرد. این جزیره تفریحگاه داشته و با سواحل سپید خود چشم‌ها را مجذوب می‌کند.

 

تماشایی ترین مکان‌ها در فیلیپین
4-سبو

سبو در حقیقت یک جزیره با 167 جزیره دیگر است. به نوعی باید آن را قدیمی‌ترین شهر فیلیپین هم بدانیم. این شهر تمامی ویژگی‌های لازم را به شهروندان خود داده و بسیار تماشایی است. حتی دومین فرودگاه بین المللی فیلیپین نیز در این شهر تعبیه شد. به نوعی می‌توان سبو را نسخه کوچک مانیلا هم دانست. بسیاری از افرادی که به سبو سفر می‌کنند، جزیره ماکتان را در اولویت قرار می‌دهند زیرا برای غواصی عالی است و سواحل به شدت زیبایی دارد.

خرید هاست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا