هوش مصنوعیتکنولوژی

گوگل برای هند: ابتکارات هوش مصنوعی نسل جدید برای رشد دیجیتال هند

تصفیه آب خانگی ویتا

در جریان رویداد سالانه Google for India در Pragati Maidan، گوگل مجدداً بر تعهد خود به هند تاکید کرد و از مجموعه‌ای از ابتکارات، مشارکت و سرمایه‌گذاری مبتنی بر هوش مصنوعی پرده برداری کرد.

این تلاش‌ها، شامل محصولات اصلی مانند جستجو، GPay و Google Cloud، برای تقویت موفقیت دیجیتال هند با استفاده از زیرساخت‌های عمومی دیجیتال قوی آن، ایجاد فرصت‌های بیشتر برای افراد، کسب‌وکارها و موسسات طراحی شده‌اند.

گسترش دسترسی به اعتبار مسئول با Google Pay

در همسویی با دیدگاه دولت برای گسترش دسترسی به اعتبار مسئول، Google Pay چندین محصول و مشارکت را با هدف ارائه گزینه‌های اعتباری راحت و قابل اعتماد به کاربران و تاجران کم‌کار معرفی کرده است. این محصولات توسط موسسات مالی معتبر پذیرفته شده اند و دسترسی، سادگی و راحتی را تضمین می کنند.

اعلامیه های کلیدی توسط Google Pay

اکنون بیش از 350 میلیون هندی در تراکنش های دیجیتالی شرکت می کنند که تأثیر قابل توجه Google Pay و UPI را برجسته می کند. با این حال، دسترسی به اعتبار در هند از میانگین جهانی و منطقه ای عقب است.

در تلاشی برای پر کردن این شکاف، Google Pay با بانک‌ها و NBFCها برای ارائه راه‌حل‌های اعتباری با تمرکز بر مصرف‌کنندگان و تاجران همکاری می‌کند.

ad banner

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا