بانک و بیمه و بورس

شرایط دریافت وام ویژه موسسه مالی و اعتباری نور برای بانوان

بانوانی که مشتری موسسه مالی و اعتباری نور هستند و دارای نقدینگی هستند می توانند برای دریافت وام 50 میلیون تومانی «ریحانه نور» این مجموعه اقدام کنند. این برنامه در قالب قرارداد مرابحه اعطا می شود.

به گزارش بانک اول به نقل از روابط عمومی موسسه مالی و اعتباری نور، آن دسته از بانوانی که مدیر این مجموعه هستند و 50 میلیون تومان وام دریافت می کنند باید در یکی از شعب کوتاه مدت باشند. به غیر از تشکیلات، خانم ها باید حداقل 200 هزار تومان در حساب خود نگه دارند.

مدت زمان انتظار برای درخواست این تسهیلات چهار تا نه ماه است. میزان این افزایش 17 درصد و سقف بازپرداخت به 36 ماه می رسد. ضمانت نامه های مورد نیاز برای دریافت این وام طبق آیین نامه بانک مرکزی و دستورالعمل تصویب موسسه نور خواهد بود.

لازم به ذکر است در مدت بازپرداخت تسهیلات 10 درصد سود به اصل سپرده و مشمولان تعلق می گیرد.

مبلغ اقساط وام ویژه موسسه مالی و اعتباری نور برای بانوان

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط 1 میلیون و 782 هزار و 636 تومان است. جمع کل اقساط، 64 میلیون و 174 هزار و 910 تومان خواهد بود. سود کل این تسهیلات نیز به 14 میلیون و 174 هزار و 910 تومان می‌رسد.

مدارک مورد نیاز وام ویژه موسسه مالی و اعتباری نور برای بانوان

بانوانی که مایل به دریافت این تسهیلات هستند و ملزومات مذکور را دارند، باید به همراه اصل و کپی مدارک شناسایی خود به یکی از شعب این مجموعه مراجعه کنند.

خرید هاست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا