بانک و بیمه و بورس

لینک سایت اصلی ثبت نام جدید سهام عدالت

سوال پرتکرار این روزهای مردم این است که آیا ثبت نام جدیدی برای سهام عدالت در سال 1402 هست یا نه؟

طبق آخرین صحبت های مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت: در حال حاضر هیچگونه ثبت نامی برای سهام عدالت وجود ندارد و سهامداران باید از طریق مراجع معتبر و رسمی پیگیر اخبار جدید سهام عدالت باشند.

در ادامه حاجی وند مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت افزود: هیچ کدام از گروه های سهامداران سهام عدالت جهت دریافت سود سهام عدالت نیاز به ثبت نام جدیدی ندارند و همه ی افرادی که در سال گذشته سود خود را گرفته اند،امسال نیز می توانند دریافت کنند.

همچنین در مورد افرادی که شماره شبای بانکی مسدودی دارند، می بایست از طریق سامانه سجام شماره شبای جدید خود را وارد کنند تا به محض اعلام رسمی که از سوی رسانه های معتبر انجام می شود، امسال نیز منتظر دریافت سود سهام عدالت خود باشند.

وی در خصوص ثبت نام سهام عدالت جهت دریافت سود در برخی سایت ها گفت: هیچگونه ثبت نامی برای سهام عدالت وجود ندارد و افراد نباید جهت ثبت نام هزینه و مدارکی را ارائه کنند.

سایت اصلی ثبت نام جدید سهام عدالت

 

آدرس اصلی سایت ثبت نام سهام عدالت چه با گوشی و چه کد ملی، سامانه samanese.ir می باشد.

زمان واریز سود سهام عدالت

وی در مورد زمان و میزان سود سهام عدالت جدید بیان کرد: بعد از برگزاری مجامع شرکت ها این سودها شناسایی و دریافت شده و سپس اطلاع رسانی می شود و در نهایت به حساب افراد از طریق سپرده گذاری واریز می گردد.

اما تا زمانی که مجامع  ها تشکیل نشوند نمی توان زمان و میزان دقیقی از واریز سود سهام عدالت ارائه کرد لذا افراد باید منتظر اخبار بعدی باشند.

شرایط و نحوه دریافت سود سهام عدالت

تمام افرادی که سهام عدالت ثبت نام کرده اند می توانند این وام را دریافت کنند؛ چه روش مستقیم و چه غیرمستقیم.

یکی از شروط دریافت این وام، داشتن حساب در بانک ملی می باشد و پس از آن متقاضی می تواند از طریق اپلیکیشن های بانک ملی درخواست وام خود را ثبت کند.

  • متقاضی باید کارت ملی هوشمند داشته باشد.
  • ثبت نام در سامانه سجام و احراز هویت

یکی دیگر از شروط مهم دریافت این وام این است که متقاضی تنها در صورتی می تواند وام سهام عدالت بانک ملی را دریافت کند که سهم سبد سهام عدالت خود را نفروخته باشد. حتی در صورت فروش یک سهم نیز نمی توانند وام را دریافت کنند.

همچنین افرادی که به هر دلیلی سهام عدالت آنها توقیف شده نیز امکان دریافت وام سهام عدالت را نخواهند داشت.

 

خرید هاست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا