بانک و بیمه و بورس

شرایط دریافت وام 50 میلیونی بانک آینده (طرح آینده داران)

افرادی که تمایل به خرید کالاها و محصولات بادوام دارند اما بودجه کافی ندارند، در صورت داشتن مشتریان بانک آینده می توانند برای دریافت تسهیلات طرح «آینده داران» اقدام کنند.

متقاضیان دریافت وام 50 میلیون تومانی برای خرید کالاهای بانکی آتی در صورت داشتن سپرده کوتاه مدت، بلندمدت یا وام جاری در یکی از شعب این مجموعه و نگهداری حداقل یک میلیون تومان در این مجموعه می توانند نسبت به دریافت آن اقدام کنند.

آی تی. مدت بازپرداخت این تسهیلات متفاوت است و با توجه به شرایط متقاضیان یا شش ماهه یا 24 ماهه خواهد بود. سود این تسهیلات با توجه به مدت بازپرداخت متفاوت است.

در صورت پرداخت اقساط شش ماهه سود آن 7 درصد و در صورت بازپرداخت 24 ماهه سود 23 درصد خواهد بود. ضمانت این تسهیلات علاوه بر داشتن اعتبار شغلی، توقیف سپرده می باشد. کارکنان دولت برای دریافت این تسهیلات و تثبیت اعتبار شغلی خود باید از محل کار خود معرفی نامه داشته باشند.

در صورتی که متقاضی واجد شرایط دریافت وام 50 میلیون تومانی با سود 23 درصد و مدت بازپرداخت 24 ماهه باشد، مبلغ هر قسط 2 میلیون و 618 هزار و 665 تومان است. سود کل تسهیلات 12 میلیون و 847 هزار و 967 تومان و مبلغ وام و سود آن 62 میلیون و 947 هزار و 967 تومان خواهد بود.

خرید هاست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا