بانک و بیمه و بورس

شرایط دریافت وام 300 میلیونی طرح سپاس سپهر بانک صادرات

تصفیه آب خانگی ویتا

در نخستین روز از دهمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه، خصوصی سازی و معرفی فرصت های سرمایه گذاری کیش، اینوکس 2023، بانک صادرات ایران از طرح تسهیلات جدید خود با نام «سپاس سپهر» رونمایی کرد.

بر اساس طرح سپاس سپهر، مشتریان این مجموعه می توانند تا سه برابر میانگین موجودی حساب خود وام دریافت کنند. سقف این تسهیلات 300 میلیون تومان است. این وام قرض الحسنه است و فقط چهار درصد کارمزد به آن تعلق می گیرد.

همچنین بر اساس این طرح، مشتریان امکان دریافت تسهیلات ارزان قیمت به میزان دو برابر میانگین حساب خود را دارند. در صورت تمایل متقاضیان به استفاده از این امکان حداکثر وام 100 میلیون تومانی خواهد بود.

افراد در صورتی می توانند برای این تسهیلات اقدام کنند که حداقل دو ماه از افتتاح سپرده آنها گذشته باشد. حداکثر مدت بازپرداخت برای متقاضیان تسهیلات 300 میلیون تومانی 36 ماه و برای متقاضیان وام 100 میلیون تومانی 12 ماه خواهد بود.

افرادی که واجد شرایط دریافت وام 300 میلیونی بانک صادرات با نرخ کارمزد مشخص شده و حداکثر مدت بازپرداخت هستند باید ماهانه 9 میلیون و 90 هزار و 909 تومان پرداخت کنند. سود کل تسهیلات معادل 24 میلیون تومان است. مجموع اقساط وام نیز به 324 میلیون تومان می رسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا