بانک و بیمه و بورس

شرایط دریافت وام 300 میلیونی طرح سپاس سپهر بانک صادرات

در نخستین روز از دهمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه، خصوصی سازی و معرفی فرصت های سرمایه گذاری کیش، اینوکس 2023، بانک صادرات ایران از طرح تسهیلات جدید خود با نام «سپاس سپهر» رونمایی کرد.

بر اساس طرح سپاس سپهر، مشتریان این مجموعه می توانند تا سه برابر میانگین موجودی حساب خود وام دریافت کنند. سقف این تسهیلات 300 میلیون تومان است. این وام قرض الحسنه است و فقط چهار درصد کارمزد به آن تعلق می گیرد.

همچنین بر اساس این طرح، مشتریان امکان دریافت تسهیلات ارزان قیمت به میزان دو برابر میانگین حساب خود را دارند. در صورت تمایل متقاضیان به استفاده از این امکان حداکثر وام 100 میلیون تومانی خواهد بود.

افراد در صورتی می توانند برای این تسهیلات اقدام کنند که حداقل دو ماه از افتتاح سپرده آنها گذشته باشد. حداکثر مدت بازپرداخت برای متقاضیان تسهیلات 300 میلیون تومانی 36 ماه و برای متقاضیان وام 100 میلیون تومانی 12 ماه خواهد بود.

افرادی که واجد شرایط دریافت وام 300 میلیونی بانک صادرات با نرخ کارمزد مشخص شده و حداکثر مدت بازپرداخت هستند باید ماهانه 9 میلیون و 90 هزار و 909 تومان پرداخت کنند. سود کل تسهیلات معادل 24 میلیون تومان است. مجموع اقساط وام نیز به 324 میلیون تومان می رسد.

  • مبلغ هر قسط 8 میلیون و 857 هزار و 196 تومان است.
  • سود کل تسهیلات به 18 میلیون و 859 هزار و 38 تومان می رسد.
  • مبلغ وام و سود آن 318 میلیون و 859 هزار و 38 تومان است.

خرید هاست

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

  1. سلام این طرح بدون تدبیر و هماهنگی با دریافتی بازنشستگان
    برا بازنشستگانی که کمبود بودجه دارند ولی با توجه به دوبرابر موجودی در حساب غیر ممکن بنظر میاد چرا که بازنشستگان حقوق نجومی ۱۰۰میلیوت تومن یا بیشتر دریافتی ندارند که در حساب بع عنوان کارکرد محسوب بشه ،معلمی که ۳۰سال در مناطق محروم درجه ۳خدمت کرده ۹میلیون تومن دریافتی داره و باز پرداخت وام در مدت ابلاغی ممکن نیست
    چون این حقوق برا تغذیه ۱۵روز معلم است مگر اینکه معلم شغل دوم داشته باشد که هم سرمایه گذاری کند م هم وام بگیرد متاسفانه شامل ما نمیشه چون قدر ت بازپرداخت و سرمایه گذاری رو‌نداریم ،دولت بفکر معلمین نبود که از سال ۹۹تا کنون همسان سازی رو اعمال نکرد لایحه به مجلس رفت وبا هماهنگی خودشون تصویب نشد و گذاشتند پای نمایندگان مجلس .

  2. با سلام، من بازنشسته هستم ومدت سه ساله که حساب سپرده بلندمدت دارم، آیا میتونم از این طرح سپاس برای گرفتن وام 300میلیونی استفاده کنم؟با تشکر،

  3. سلام ، مبلغ ۶۰ میلیون حساب باز کنم ۴ ماه بمونه, باز پرداخت طولانیش چند وقته هست؟ تا سقف چقدر میتونم وام بگیرم؟ اقساطش چقدره ؟ پول خودم بعد از ۴ ماه میتونم همراه با وام دریافت کنم با مسدود میشه؟ ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا