بانک و بیمه و بورس

جزئیات وام ۷۵۰ میلیونی بدون بهره موسسه ملل (نیکان ملل)

اشخاص حقوقی مشتری موسسه مالی و اعتباری ملا، امکان درخواست وام 750 میلیون تومانی پروژه “نیکان ملا” این مجموعه را دارند. این تسهیلات قرض الحسنه است و چهار درصد کارمزد دریافت می شود.

موسسه مالی و اعتباری ملل در راستای حمایت از کسب و کار اشخاص حقوقی، طرح تسهیلات 750 میلیون تومانی را تهیه کرده است. افرادی که قصد دریافت این وام را دارند باید در یکی از شعب این موسسه سپرده قرض الحسنه افتتاح کنند.

ضمناً برای درخواست این وام ایجاد سپرده مهم است، حداقل میانگین حساب مورد نیاز برای این تسهیلات سه ماه است. از آنجایی که مخاطبان اصلی وام مذکور مشاغل هستند، برای دریافت آن باید اعتبار کسب و کار، جواز کسب و پروانه فعالیت داشته باشند. حداکثر مدت بازپرداخت این وام 60 ماه است.

با توجه به سقف مبلغ تسهیلات، زمان پرداخت اقساط و نرخ سود، مبلغ اقساط 13 میلیون و 812 هزار و 392 تومان است. سود کل تسهیلات به 78 میلیون و 743 هزار و 492 تومان می رسد. مجموع تسهیلات و سود آن 828 میلیون و 798 هزار و 492 تومان خواهد بود.

افراد واجد شرایط برای درخواست و دریافت وام مذکور می توانند به سایت رسمی موسسه اعتباری ملی و نحوه افتتاح حساب و درخواست تسهیلات مراجعه کنند.

 

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. بسیار بانکداری خوبی است. امیوارم من با بیست ملیون تومان حقوق ماهانه از شرکت نفت بتوانم وام سیصد و پنجاه ملیونی را اخذ کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا