گوشی موبایلهوش مصنوعی

گوگل هوش مصنوعی را به Google Photos به صورت رایگان می‌آورد!

مونت‌ریال، کبک، کانادا – 11 آوریل 2024 – امروز گوگل اعلام کرد که ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی قدرتمند که قبلاً فقط برای کاربران پیکسلی و پریمیوم Google Photos در دسترس بودند، به زودی برای همه کاربران این برنامه به صورت رایگان در دسترس خواهند بود. این شامل پاک‌کن جادویی، رفع تاری عکس و نور پرتره است.

این به‌روزرسانی در 15 ماه می منتشر می‌شود و انتظار می‌رود در چند هفته پس از آن به طور کامل در دسترس همه کاربران قرار گیرد. علاوه بر این، گوگل تأیید کرد که این ویژگی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی در “دستگاه‌های بیشتری از جمله تبلت‌های پیکسل” نیز در دسترس خواهند بود.

Google Photos ai

سال گذشته، گوگل Magic Editor را به طور انحصاری برای Pixel 8 و Pixel 8 Pro معرفی کرد. این ابزار از هوش مصنوعی مولد برای انجام ویرایش‌های پیچیده عکس با اقدامات ساده مانند جابه‌جایی سوژه یا تغییر رنگ آسمان استفاده می‌کند. اکنون، این قابلیت به طور رایگان به همه کاربران پیکسل با ذخیره‌سازی نامحدود تعمیم داده می‌شود.

علاوه بر این، همه کاربران Google Photos در اندروید و iOS 10 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی رایگان Magic Editor را در ماه دریافت خواهند کرد. برای استفاده از آن فراتر از این محدودیت، به دستگاه Pixel یا اشتراک Google One Premium با 2 ترابایت فضای ذخیره‌سازی یا بیشتر نیاز خواهد بود.

این حرکت نشان‌دهنده تعهد گوگل برای ارائه قابلیت‌های پیشرفته هوش مصنوعی به طیف وسیع‌تری از کاربران است و Google Photos را به ابزاری قدرتمندتر برای ویرایش و سازماندهی عکس‌ها تبدیل می‌کند.

خرید هاست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا